Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak hogy ne féljek...

Mit csináljak hogy ne féljek az emberektől? :D (több lent)

Figyelt kérdés

Elég félénk (és önbizalomhiányos) vagyok, emiatt ha új emberekkel találkozom elkezdek izgulni és hirtelen nem tudok mit mondani, vagy ami még rosszabb, elkezdek össze-vissza minden féle baromságról beszélni. Ebből következik az hogy az illető rögtön elkönyvel bolondnak.. De volt már olyan is hogy találkoztam valakivel és simán elbeszélgettem vele, rögtön volt közös témánk meg ilyenek. Ilyen ritka esetekben fordul csak elő. Mit csináljak, hogy ezt leküzdjem? Nagyon idegesítő, hogy emiatt nem tudok ismerkedni. Arról nem is beszélve, hogy ebből kifolyólag még pasim se volt. Akik eddig bepróbálkoztak nálam, sosem lett semmi, mert vagy nem éreztem irántuk semmit, vagy túl éretlenek voltak, stb. Volt már olyan hogy nagyon tetszett egy fiú, akivel hónapokig "kerülgettük" egymást, akkor is ő kezdeményezett előbb, de a hülye félénkségem miatt végül nem lett semmi a dologból. Mit csináljak, hogy ne "f*ssak" az emberektől?:D Akiket régebb óta ismerek, sokat beszélgettem velük, és a barátaim, tőlük természetesen nem félek, velük normális emberi kapcsolatom van. Mitől lehet ez? Vannak még ilyen emberek, vagy csak én vagyok ilyen az egész világegyetemben?:D


17/L



2014. ápr. 3. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Nem vagy buta, csak még nem kenték meg a vaginád. Kezdésnek egy pippantás megteszi. Gyere kislány gyere, a garázsomban vár már a here :D:D:D
2014. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Régen én is ilyen voltam, most már nem 'félek' egy csajtól se. Majd megszokod.
2014. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, nálam kb ugyan ez van. Nagyon kellemetlen, főleg ha olyankor jön elő amikor nem kéne... pl állásinterjú :D 23F
2014. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mint minden fóbián, ezen is csak úgy lehet túljutni, ha szembe mész vele, fogd magad beszélj azzal aki tetszik neked, ja és megsúgom lányként, mindig több esélyed van mint nekünk srácoknak, mi hamarabb közel engedünk magunkhoz embereket. Ellenben egy csaj azért tartja magát míg be adja a derekát az ismerkedésre.


Ne félj, főleg ne ennyi idősen, addig kell ismerkedni míg fiatal vagy, mert utána nehezebb lesz, mondom én aki szintén bamba srác létére, én csak a jó csajoktól félek, mellettük van kisebbségi érzésem

21F

2014. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! :D 20/L
2014. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, nyugi :)

Nekem is ugyanez a bajom, de igyekszem kijönni ebből... lassan de biztosan.

Pl az is jó, ha full őszintén kimondod, amire gondolsz "most zavarba jöttem, ettől tartok, " stb.

2014. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így, többen mint hinnéd :) Például én is. De már nem olyan vészes a helyzetem mint régen :D

18F

2014. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!