Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetnek barátaim? Hogy...

Hogy lehetnek barátaim? Hogy fogadnának el, mért gyűlöl mindenki? Hogy fogadjam el magam? Rettegek az emberektől.16L

Figyelt kérdés

Anya és apa mindig bántott szavakkal , apa volt hogy meg is vert. Mikor kicsi voltam mindig szidtak hogy béna vagyok, csúnya , a barátnőimhez hasonlítottak, hogy ők milyen szépek, okosak, ügyesek. Elkezdtem őket utánozni , ezért az iskolában kiközösítettek , vagy mert a gyengébbet könnyebb bántani. Nem voltam az a tipikus széplány 6.-7. ben mikor ez már számított. Volt hogy hívtak akkor még barátnők a játszótérre vagy a másikhoz , anya előttük mindig elengedett de mikor haza értem leszidott hogy mért akarok menni. Mindig az volt hogy nem csinálhatok semmi mert meg fogok bukni ( akkor elhittem, de emlékszem 3-asnál rosszabb nem voltam semmiből se) tanuljak-tanuljak mindig ez ment, bár kikérdezni nem kérdezték ki, ha nem értettem hülye vagy.

Általánost váltottam 8.ra hát ott sem volt jobb . Akivel jóba lettem lány mindig lehúzott csúnya vagy, béna, dagadt (ő azért jóval nagyobb darab volt nálam, én 154cm vel és 41-2 kilóval már csak nem, bár úgy érzem,éreztem)

Lehet én vagyok ennyire béna ember , de mindenhol csak bántanak .

Hogy lehetnének barátaim? Én is szeretnék bulizni de nem merek, és nincs is kivel.

Hogy tudok barátokat szerezni .

Nem vagyok az a tipikus szép, szép hajú , csinos lány. Aránytalan vagyok csúnya rövid hajjal.

Nincs stílusom, nem tudok öltözködni sem.


Lehet nem értitek hogy mit írok, sajnálom.

Köszönöm a válaszokat.


2015. jan. 31. 19:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Van hobbid?
2015. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nincs minden be béna vagyok.
2015. jan. 31. 19:34
 3/21 anonim ***** válasza:
változtass magadon és az életeden, erre más nem lehet mondani.
2015. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ha akarod, írj privit és dumálhatunk :) 17/F
2015. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Első lépésként ne legyél ilyen levert!:o

Az elmondásod alapján sok rossz dolog történt veled, és lehet hogy az emberek körülötted kevésbé vagy egyáltalán nem toleránsak. Ha ez a helyzet, akkor nem a te hibádból adódóan nem barátkoznak veled. Nekem is összesen 2 olyan barátom van akivel beszélek szívesen, a többi emberrel vagy csak annyit amennyit muszáj, vagy még annyit se beszélek. Próbálj nem annyira rágörcsölni a témára, lehet, hogy akik barátkoznának veled megölöd a kedvüket azzal, hogy utána rajtuk lógsz (ezt persze nem tudom, de általában így szokott lenni azoknál akik barátokra vágynak).

2015. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem értem, ismerek egy Hozzád hasonló lányt. Szép, de nagyon gátlásos, nem bántak vele jól otthon. Az ilyen emberek nem hiszik el, ha valaki értékeli és szereti őket, mélyen meg vannak győződve arról, hogy őket nem szereti senki. Könnyen kerülnek olyan emberi kapcsolatokba, ahol kihasználják vagy bántják őket, mert számukra ez a természetes. Ha nem akarod a következő 70 évet így leélni, fordulj pszichológushoz. Tök fiatal vagy még, minek szenvedni éveket, évtizedeket? Picit változnod kell, tenned önmagadért, szerintem jók az adottságok, a hajad megnöveszthető, az öltözködés sem menthetetlen dolog. Fejben kell megváltozni, és ez nehéz, tényleg keress szakembert. Nagyon szép nő lesz Belőled, és boldog életed lesz!
2015. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De hogyan változtassak?
2015. jan. 31. 19:37
 8/21 anonim ***** válasza:
Hmm. Először szerintem egy pszichológust kellene felkeresned.
2015. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
5-6 nak nagyon szépen köszönöm! Hogy keressek szak embert, az pénzbe kerül nem? Meg félek elmenni ciki , meg egyedül?
2015. jan. 31. 19:39
 10/21 anonim ***** válasza:

nem tudom mik a lehetőségeid, hogyan tudnál változtatni a külsődön, meg az életeden.

attól hogy itt mindenki elkezd sajnálni, meg osztani az észt, nem leszel előrébb.

térképezd fel a lehetőségeket, mivel tudnál ebből a szarból kilépni, aztán hajrá!

2015. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!