Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Járnátok olyan lánnyal akinek...

Járnátok olyan lánnyal akinek 16 évesen gyereke van?

Figyelt kérdés
(nem én vagyok)

2015. jan. 20. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem!!

elég sok esély van rá hogy akár cigány a csaj. vagy nagyon felelőtlen és volt egy kis kalandja 15 évesen.

2015. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Minden további nélkül, ha a lány az akire vágyom. Természetesen kicsit alkalmazkodni kell, de attól még nem hagynám ki életem nőjét.
2015. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
C típusú állampolgár?
2015. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esélytelen hogy roma legyen.Fehér bőr,világos haj,szem szóval magyar.
2015. jan. 20. 17:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Ti nagyon hülyék vagytok mi van,ha megerőszakolták 12 évesen vagy 13-14?Én járnék ilyennel ha jó a belső külső értéke.:)
2015. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek 19 éves gyereke van :-P

Nem értem ez miért befolyásolna kapcsolatot, ha egyébként függetlenek vagyunk?

2015. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó sok majom van itt mért kell cigányozni egyből és amúgy nekem is van gyermekem én 17 évesen szültem és azért mert volt egy pasimakivel voltam és mikor megtudtuk hogy terhes vagyok othagyott én meg nem tudtam elvetetni azóta dolgozom megadok neki mindent ennyi
2015. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért cigányoznak egyből, mert mint tudjuk nekik szokott 14-5-6-7 évesen gyerekük születni. NEM kivételesen csak nekik, de NAGYRÉSZT. Ugyanígy állnak a bűnözési rátában is :)
2015. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem. Nem azért mert roma lenne, az nem kizáró ok és nem ez a lényeg. Ha megerőszakolásból származna, az mindig kiderül, és egyébként szinte sosincs ilyen eset, ma már minden ilyen esetben biztosított az abortusz ingyenesen.


Azért nem, mert egy 16 éves ember képtelen olyan felelősségteljes életre, korából adódóan, mint amilyenre egy felnőtt képes.

Megesett, felcsinálták és otthagyták. A férfi aki felcsinálta, egy görény lehet, hogy nem vállalta el, hiszen ha vállalta volna, együtt lennének.

Tehát 16 évesen gyereke van, akkor minimum 15 éves de inkább fiatalabb volt amikor elkezdett szexuális életet élni, ez nem vall nagy szellemi képességekre.

14 évesen senkinek nem kell még szexelni, ez sose fog változni.

Nem lehet egy okos csaj, max dugásra lehet használni, egy gyereket felelősségteljesen kell vállalni, nem csak úgy, hogy ha már ott van, ne akarj magadnak problémákat, keress más lányt, aki nem egy fattyúnak az anyja. Nehogy aztán a végén neked legyen a nyakadba varrvá.

2015. jan. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!