Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok olyan fiúval, akinek nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Legalább nem kell óvszerre költeni ;):D
2010. jún. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jogos. :)

És fiú vagyok és meg kell, hogy jegyezzem. Nem előbb van a szex és aztán a járás, hanem fordítva. És akivel járok azt nem fogom azért otthagyni amiről nem is tehet.

2010. jún. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát jó kérdés...Ha hosszú távú kapcsolatot tervezel akkor nem,de ha tudod hogy nem fog sokáig tartani akkor várd meg míg összekaptok valamin vagy ilyesm....
2010. jún. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gondolom még fiatal vagy.. és nem tervezel hosszútávra.. hát hajrá.. élvezkedj:D
2010. jún. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Természetesen.

Ha bejön külsőre és tetszik a személyisége és jól érzem magam vele akkor más nem számít.

Bár az is igaz, hogy én sosem akarok gyereket. Szóval ez nekem nem ügy.

Különben is még mindig ott az örökbefogadás lehetősége, bár tudom az nem teljesen olyan.

2010. jún. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

IGEN!

20L

2010. jún. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én imádom a gyerekeket,és alig varom h legyenek..ezert nemtom :S 16/L
2010. jún. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem akarok gyereket, imádom a msotani párom, de ha egyszer odajutnánk, inkább szakítanék lehet... bár fiatal vagyok, remélem ez változni fog :)

Szóvalén kifejezetten örülnék neki :D

2010. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!