Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Rosszul neveltek engem?

Lányok! Rosszul neveltek engem?

Figyelt kérdés

Próbálom a legnagyobb jóindulattal megfogalmazni úgy a kérdést, hogy ne legyen általánosítás.


Én az ismerkedés kezdetétől mindig önmagamat adom. A családi hátteremből adódóan egyenrangú félként tisztelem a nőket már az első randin is (nálunk is ez volt mindig a minta, soha nem volt olyan, hogy apu lenézte volna anyut, vagy fordítva). Udvariasan kinyitom az ajtót, előreengedem. Az már nem is kérdés, hogy az első randin akár kávé vagy valami étel, én fizetek, mert ez alap, én vagyok a pasi. Mikor a jövőre néző tervekről kérdeznek, mindig őszinte vagyok, és elmondom, hogy ha megtalálom az igazit, és lesz anyagi biztonság, akkor család... stb. Nagyon is család centrikus vagyok, ez is neveltetésből jön szintén.

Mégis soha nem jutok előrébb egy nőnél sem. Többnyire a "Legyünk csak barátok." választ kapom. :(


Van egy ismerősöm, ő teljesen más (volt szobatársam). Alapelve, hogy a nőknek nincs agyuk, nem tudnak gondolkodni. Lenézi és sok esetben meg is alázza a nőket, erre egy példa:

kb. egy hete az utcán jött vele szemben egy nő, egy kicsit amolyan önelégült módon (kissé felfelé szegett fej, riszálós járás, amolyan plázacicás mozdulatok), erre ismerősöm mikor mellé ért, odaszólt neki, hogy "Csúfság!" A csaj szinte sírva visszakérdezett, hogy miért mondta ezt neki, meg minden, erre ő: "Nézz már tükörbe! Mire vagy ilyen büszke? Nem vagy te annyira jó nő!" Váltotak egy-két szót, ismerős elárulta a keresztnevét meg hogy hol tanul, erre estére már be is jelölte a lány facebook-on. Már nagyon találkozni akar, mert ahogy ő fogalmazott, be akarja bizonyítani, hogy ő igenis jó nő!

(Nem kamu, mutatta a facebook beszélgetést róla, a csaj konkrétan felkínálta magát.)


Neki ezzel a mentalitással egyszerre van hogy 3-4 csaja is van, akikhez jár. És sokszor ezek tudnak is egymásról, mégis versenyeznek a srácért! (Míg szobatársa voltam, volt olyan, hogy 2 csaj engem keresett meg külön-külön, hogy mivel érhetné el szobatársamnál, hogy őt válassza, ne a másikat?!)


Nem nagyon tudom elhinni, hogy ez kell a mai lányoknak.


Én vagyok olyan béna, hogy csak ilyenekkel hoz össze a sors, vagy tényleg több esélyem lenne bunkó macsóként nálatok?


26/F



2015. jan. 14. 12:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Jól neveltek. Nem lehet, hogy rossz lányok között keresgélsz? Aki nincs a te színvonaladon, arra ne is pazarold az idődet, és majd ha egy lány annyira megérint,hogy beleszeretsz, majd akkor az a lány át fogja venni az érzéseidet (remélhetőleg), és viszont fog szeretni. Szerintem te is kissé hűvösen közelíthetsz a nőkhöz. Várd ki, amíg szerelmes leszel valakibe.
2015. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!