Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lett "divat" a nőszemély...

Miért lett "divat" a nőszemélyek körében is a bunkóság és a gerinctelenség?

Figyelt kérdés
Oké, ha mondjuk nem akarnak ismerkedni, de akkor miért nem lehet ezt elmondani, miért kell hazudniuk vagy szó nélkül lelépniük? És előtte miért hitetik el, hogy értékelnek, ha utána meg így viselkednek? Számtalanszor vertek már át, úgy éreztem, hogy jó úton haladok, elmondták, hogy jó fej vagyok, értékelik, hogy meg akarom őket ismerni stb., aztán meg eltűntek, sokszor úgy, hogy még képet se láttunk egymásról, tehát nem mondhatom azt, hogy pl. rondának találtak volna. De volt, aki úgy tűnt el, hogy elhívtam valahová, vagy hazudott egy orbitális kifogást, esetleg miután elhitette, hogy még beszélgessünk, és találkozhatunk, aztán nem írt, és mikor ráírtam, közölte, hogy már nem akar velem beszélgetni. Tisztában vagyok a külső és belső hiányosságaimmal, de senki sem tökéletes. És azt is megértem, ha nem jövök be valakinek, vagy bármilyen más oka van a távolságtartásra, de akkor miért nem gerincesebb megoldás az igazságot megmondani? És akkor miért várják el, hogy a pasik is gerincesek legyenek velük? Sajnos nem egy-két ilyen eseten vagyok túl, de még mindig nem értem, miért van ez. Persze mindenki igyekszik elhitetni, hogy ő különb, mint a "rossz emberek", csak valahogy az esetek 99%-ában ugyanolyan suttyó ő is. Tudom, régimódi vagyok, de én még mindig úgy vélem, hogy a nőknek kellene érzelmesebbnek lenniük, viszont azt látom, hogy sokaknak az érzelmi és értelmi intelligenciája nulla. Miért lehet az, hogy ennyire sok "nő" lett érzelmi hulla, hogy nem tud normálisan lezárni egy ilyen ügyet?

2015. jan. 13. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a nőkbe alapvetően genetikailag bele van kódolva a gerinctelenség, kétszínűség! szóval nem most lett divat, ez mindig is így volt!
2015. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Örülök hogy bele tetted azt az "is" szócskát is :D Szerintem ez sokaknál különböző h miért lett ilyen. Van aki a pasik miatt, mert ahogy az első mondta ők is gyakran gerinctelenek. De szerintem sok lány/nő tényleg csak azért ilyen mert nem akar bunkó lenni vagy mert félénk. Én is voltam így, hogy kértek tőlem képet és megijedtem h mi lesz ha nem tetszek neki vagy lekoppint emiatt. És igen, én is csináltam már olyant h nem írtam vissza, de nem gondoltam bele h ezzel valakit is megbántok.
2015. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12: Oké, de nekünk sokkal nagyobb a tét, hiszen mi kezdeményezünk, és ha mi nyilvánítjuk ki elsőként azt a szándékunkat, hogy szeretnénk találkozni valakivel, akkor nem mi fogjuk elutasítani a másikat. Egy képcserében meg nincs semmi rossz, ha normális emberrel beszélsz, én pedig sose bántottam senkit, és aki csak egy kicsit is megismert, az tudja, hogy nem vagyok bunkó, olyan lánnyal is találkoztam már haverilag, aki amúgy nem jött be külsőre, de el lehet tölteni tét nélkül is az időt, nem tudom, miért vannak ettől úgy beszrva az emberek. Amúgy igen, nagyon bántó tud lenni, mert én is hülyeként várom, hogy mikor írnak vissza, és rosszul esik, ha rájövök, hogy soha többé nem lesz ilyen, vagy amikor valami irdatlan hülye kifogással jön valaki. Én elfogadom, ha valaki fél a visszautasítástól vagy bármi más oka van, csak akkor mondja meg, nem harapom le a fejét. Egyébként meg fenntartom magamnak, hogy csak kifogás arra hivatkozni, hogy mert mások gerinctelenek, akkor én is az leszek. Engem is sokan átvertek, hülyének néztek, pofátlanok voltak, mégsem ezt adom vissza másoknak.
2015. jan. 13. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!