Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lett "divat" a nőszemély...

Miért lett "divat" a nőszemélyek körében is a bunkóság és a gerinctelenség?

Figyelt kérdés
Oké, ha mondjuk nem akarnak ismerkedni, de akkor miért nem lehet ezt elmondani, miért kell hazudniuk vagy szó nélkül lelépniük? És előtte miért hitetik el, hogy értékelnek, ha utána meg így viselkednek? Számtalanszor vertek már át, úgy éreztem, hogy jó úton haladok, elmondták, hogy jó fej vagyok, értékelik, hogy meg akarom őket ismerni stb., aztán meg eltűntek, sokszor úgy, hogy még képet se láttunk egymásról, tehát nem mondhatom azt, hogy pl. rondának találtak volna. De volt, aki úgy tűnt el, hogy elhívtam valahová, vagy hazudott egy orbitális kifogást, esetleg miután elhitette, hogy még beszélgessünk, és találkozhatunk, aztán nem írt, és mikor ráírtam, közölte, hogy már nem akar velem beszélgetni. Tisztában vagyok a külső és belső hiányosságaimmal, de senki sem tökéletes. És azt is megértem, ha nem jövök be valakinek, vagy bármilyen más oka van a távolságtartásra, de akkor miért nem gerincesebb megoldás az igazságot megmondani? És akkor miért várják el, hogy a pasik is gerincesek legyenek velük? Sajnos nem egy-két ilyen eseten vagyok túl, de még mindig nem értem, miért van ez. Persze mindenki igyekszik elhitetni, hogy ő különb, mint a "rossz emberek", csak valahogy az esetek 99%-ában ugyanolyan suttyó ő is. Tudom, régimódi vagyok, de én még mindig úgy vélem, hogy a nőknek kellene érzelmesebbnek lenniük, viszont azt látom, hogy sokaknak az érzelmi és értelmi intelligenciája nulla. Miért lehet az, hogy ennyire sok "nő" lett érzelmi hulla, hogy nem tud normálisan lezárni egy ilyen ügyet?

2015. jan. 13. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Mert megunták, hogy bunkón és gerinctelenül viselkedtek velük a férfiak.
2015. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
azért mert zavarodottak nem tudják eldönteni mit akarnak!
2015. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: Ez nem mentség, akkor ezen az alapon én is viselkedhetnék bunkón és gerinctelenül a nőkkel. Ezt csak az használja indokul, aki alapból ilyen.
2015. jan. 13. 20:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet ismerkedik másokkal is és a másik küld neki magáról egy képet amin tetszik a lánynak és akkor ezt már buktad is.
2015. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én meg nem értem, milyen jogon ítéled meg a világ összes nőjét a saját szerencsétlen tapasztalataid alapján, ami nem lehet több öt esetnél. Peches vagy, meg béna, de ezért ne másokat okolj. Meg aztán, komolyan, milyen borzasztó, lélektikkasztó merényletet követtek el ellened? Visszautasítottak? Hát nagyon fáj érted a szívem. Abba viszont nem gondolsz bele, hogy hány és hány nőt bántalmaznak, vernek otthon, erőszakolnak és ölnek meg piszlicsáré ügyek miatt...
2015. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4: Én ezt belátom, de akkor sem értem, miért nem lehet legalább két sorban lerendezni, hogy "bocs, de ez van". Most ha én azt mondanám, hogy megtorlásképpen én is bunkó leszek minden csajjal, rögtön lehurrognának.
2015. jan. 13. 20:31
 7/13 anonim válasza:
0%
Az egyik ilyen noszemely Orsyna, mindenki ovakodjon tole!
2015. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#5: És te honnan vagy olyan nagyokos, hogy tudod, hogy csak öt eset volt? Amúgy nem azt írtam, hogy minden nő ilyen, azt kérdeztem, miért lett sok nő ilyen. Ha értő módon olvastad volna a leírást, ezt felfoghattad volna, mint ahogyan azt is, hogy megértem az elutasítást, az természetes dolog, engem az bosszant, hogy miért nem lehet ezt normálisan elrendezni, és sokak számára miért olyan bonyolult folyamat ez. A nőverés meg teljesen más dolog, ne keverd már ide.
2015. jan. 13. 20:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyen a világ, sajnos.

Egyébként minek örülnél? Ha írna egy üzenetet a nő, hogy "Sajnálom, de nem szeretnék veled tovább ismerkedni", az oké lenne? Legtöbbször az az oka annak, hogy nem írnak vissza, hogy nem tudják, hogyan mondják meg, hogy nem érdekled őket. Nem akarnak bunkók lenni - aztán éppen ebből kifolyólag lesznek bunkók.

2015. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9: Akár ez is, csak szerintem rohadtul megalázó, hogy várod, hogy visszaírjanak, aztán semmi. És most pl. nem társkeresőről beszélek, mert ott alapból nem is írnak vissza annak, aki mondjuk nem jön be nekik. De ha meg nem érdeklem őket, akkor minek hülyítenek, hogy jó fej vagyok, meg milyen jó, hogy odafigyelek rájuk, értelmesen el lehet velem beszélgetni stb. Ha engem nem érdekel valaki, akkor nem mondok/írok neki ilyet. Legutóbb is érdeklődött irántam a csaj, megírta, hogy jópofa vagyok, szép a nevem, jólesik neki, hogy érdeklődöm iránta, képet kértem, azóta semmi, és rosszul esik. Ha nem akar ismerkedni, vagy bármi más problémája van, én azt megértem, aki beszélgetett már velem, az tudhatja, hogy nem szokásom ítélkezni, elfogadom a problémáit stb., nem harapom le senkinek sem a fejét, nem szokásom bunkózni, és szerintem jogosan várom el, hogy ha én megadom a minimális tiszteletet a másiknak, akkor ő is adja meg nekem.
2015. jan. 13. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!