Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyha meghívnak egy italra...

Hogyha meghívnak egy italra akkor bunkóság egy drágább pl:koktélt kérni? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

2014. dec. 31. 17:12
 1/7 anonim válasza:
Vajon ezeket a kérdéseket ugyanaz a személy teszi fel mindig? Mert mindegyiknél ott van, hogy 'meleg kérdés'
2014. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez heteróknál is bunkóság.ha már ő fizet,ne rögtön a legdrágább italt illik kérni! :)
2014. dec. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs.

Nekem nem lenne pofám ,de nem vagyunk egyformák illetve nálam ez úgy működik,h ha meg is hív valaki valamire áltba a következőt meg én állom neki.

Így egyenlő szerintem.

24/f meleg

2014. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Én elvből nem fogadnám el. Beleraknak valamit ...
2014. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, bunkóság. Nem illik ilyenkor 3-4 ezer forintos koktélt kérni, legjobb ilyenkor mondani, hogy válasszon piát ő.
2014. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ajánlom a csóró fröccsöt 1/2 rész víz 1/2 rész szóda
2014. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ftf1983 ***** válasza:
Inkább valami átlagos piát illik kérni és nem a legdrágábbat, ha meg drágát kérsz, akkor ne csodálkozz, ha szobára akarnak vinni...
2015. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!