Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fúik, szeretitek ha egy lány...

Fúik, szeretitek ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Szeretitek ha tetszettek egy lánynak, és ő kezdeményez? Oda megy hozzátok beszélgetni/leszólít?
2015. jan. 9. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen megkönnyíti vele a saját helyzetét is.
2015. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudnek neki orulni :)
2015. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze. Néha jó, ha nem csak én kezdeményezek
2015. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem, de persze tetsszen a lány nekem. Lehet, hogy külsőre nem tetszik annyira egyébként, hogy én kezdeményezzek nála, de ha megismerem ez változhat.
2015. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen. egyébként is rajta múlik, hogy lesz-e valami, szóval mindkettőnk dolgát megkönnyíti
2015. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már nem élünk a középkorban (Itt Magyarországon!). Én nem utasítanám vissza, inkább örülnék neki! /F.
2015. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 maniman válasza:
Igen. Nem feltétlenül neki kell, de ezzel megkönnyíti a helyzetet, feltéve ha tetszik. Ha pedig nem, lehet hogy ha jobban megismeri az ember megtetszik neki :-)
2015. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De mért könnyíti meg a helyzetet?:DDDD
2015. jan. 10. 20:14
 9/9 maniman válasza:
Ezt úgy értettem, hogy ha mondjuk tetszik egy lány, de nem mered megszólítani, ő pedig megszólít téged és akkor úgy összejöttök. Így értettem :-D
2015. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!