Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gáz, ha egy lány...

Mennyire gáz, ha egy lány kezdeményez egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy lány ír egy fiúnak valamivel kapcsolatban, hogy aztán elkezdjenek kommunikálni és találkozzanak. Hol kell a labdát átdobni a fiúnak, hogy ne legyen egyoldalú a dolog?

Fiúk, ti mit gondoltok, ha egy idegen lány felveszi veletek a kapcsolatot?


2015. jan. 6. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem gáz.Ha ilyen lennevelem és engem érdekelne a lány akk utána én lépnék mindig.
2015. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semennyire nem gáz! nálam is volt hogy a csajok jöttek oda :) és ő kérdezte meg hogy akkor mi most járunk? :)
2015. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem gáz, mivel a mai srácok többségének a töke csak dísznek van és nem mer kezdeményezni még örülnek is neki :)

Én jobban szeretek saját magam odamenni a lányokhoz és saját erőből megküzdeni érte, de én ritka vagyok mint a fehér holló szóval kezdeményezhetsz nyugodtan :)

2015. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Vannak olyan fiúk akik kicsik visszahúzódóbbak a kapcsolat kezdeményezésében, én is ilyen vagyok személy szerint. Azok lehet hogy örülnek a kezdeményezésnek.

Hívd meg hátha van veled kedve sétálni, beszélgessetek.

És ott majd kiderül mennyire vagytok egymáshoz valók :)

2015. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem gáz, miért lenne az? :-) ha már amúgy is egyenlőséget akarnak a nők :-) nincs ebben semmi gáz :-)
2015. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Amennyire annak gondolod, te nyomorult.
2015. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MolotovPunk ***** válasza:
75%

2015. évszámot írunk,tehát ma már egyáltalán nem ciki az,ha egy lány kezdeményez.

Nekem többször volt olyan,hogy lány írt rám és jól esett.

2015. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os, anyád a nyomorult.


Többieknek köszönöm!

2015. jan. 6. 13:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Csodának számít ha egy nő teszi meg ezt, mindenképp jó pont.
2015. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!