Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Működhet az a kapcsolat, ha a...

Működhet az a kapcsolat, ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

de most nem "jeleket" küld a lány, hanem konkrétan kezdeményez, rányomul a pasira, szinte azonnal odaadja magát. Ezek a kapcsolatok szoktak működni?

Arra gondolok, hogy igy a pasi túl könnyen megkapja a nőt, és valahogy nem érzi önmagának.


2014. nov. 28. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
igen, működik, 4000 év után lassan megint kezdenek rájönni
2014. nov. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez a valahogy nem érzi önmagának dolog lefordítva férfi nyelvre-

-levetkőztettem és a ruha alatt egy fóka volt bakker.

-feküdt mint egy darab fa és még szopni sem akart.

-egész este be nem állt a pofája.

2014. nov. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam működne.
2014. nov. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért ne működhetne?

Tudod, sokszor még jót is tesz a kapcsolatnak, ha a lány fel meri vállalni az érzéseit, és nem csak mint egy teszetosza tehetetlen tárgy viselkedik. Nem muszáj ám minidg jégcsapnak lenni.

Az, hogy könnyen megkap, az nem ezt jelenti. Ha hamar szétteszed a lábadat, akkor igen, könnyen megkap, függetlenül attól, hogy ki kezdeményezett.

2014. nov. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszútávon nem sajnos. Mi járna az agyamban? Megtetszik neki valaki más és azonnal rányomul. Szerintem ez a viselkedés csak a f.töküeknek jön be, akik képtelenek kezdeményezni egy lánynál.
2014. nov. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha azonnal oda dobja magát a pasinak,akkor nem fog működni a kapcsolat.Mert a pasi könnyű prédának találja majd,vagyis r.ibancnak.
2014. nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kisboltos ***** válasza:

szerintem függ attól milyen srácnál kezdeményez. szerintem sok esetben működne a dolog, mert rengeteg béna srác van, akik hamar feladják, így nehezen találnak maguknak párt.

én személy szerint nem örülnék neki, nem tudnám értékelni a lányt, mert én szeretek megküzdeni egy lányért, így meg is fogom tudni becsülni.

2014. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!