Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gáz ha a lány kezdemé...

Mennyire gáz ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Igazából ez a kezdeményezés annyiban merül ki hogy mar beszelgettem egy keveset az illetővel de egy idő után mar nem nagyon akart szoba állni velem szóval hagytam, mert nyomulni nem akarok.

2014. dec. 9. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2014. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozitív ha egy csaj is feltalálja magát nem csak várja a csodát. Ezzel legalább megkímélted magad a várakozástól.
2014. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon akar veled beszélni, akkor felejtős a dolog. Engem nagyon zavar, amikor egy csaj nyomul
2014. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Velem tegnap 3 csaj beszelgetett es minddegyiknek van baratja.

Most akkor ők kezdemenyeztek nalam? :o

2014. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Idáig egyszer kezdeményeztem fiúként életemben, és elég nagy kaliberű csajok is szoktak kezdeményezni, ez nekem nagyon tetszik, és a szememben abszolút nem áz, sőt ,tetszik ,hogy kimutatja ő is az érzelmeit, így bizots lehetek benne ,hogy tényleg akar valamit. Szerintem ,ha egy lány kezdeményez ,akkor a fiú is magabiztosabb, mert nem agyal ,hogym ost bejön e a lánynak vagy sem.
2014. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Bárki kezdeményzhet.
2014. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az.
2014. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Semmi gáz nincs vele. Akkor van bibi, ha kokrétan elutasít téged és tovább zaklatod. De ez szélsőséges eset. (volt benne részem...)


Amúgy teljesen normális, főleg ha vevő a dologra.

Ha csak egyszer beszéltél vele, azt nem hiszem, hogy kezdeményezésnek vettes, hisz lehet csak ismerkedtél mint idegennel, szándék nélkül. De ha gyakran keresed a társaságát és látod, hogy nyitott rá, az jó jel szerintem. :)

Ez még nem nyomulás úgy gondolom.


23/F

2014. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem gáz semennyire. 27/ffi
2014. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szóval megér egy próbát?
2014. dec. 9. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!