Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért rossz nektek, ha...

Fiúk! Miért rossz nektek, ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy ha egy fiúnak bejövök, de nem várom meg, hogy ő jöjjön oda hozzám/ő írjon rám, hanem én kezdeményezek, akkor elretten és nem fogadja jól. Pedig egyértelműen szimpi vagyok neki és tetszem neki.

19/L


2014. okt. 23. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert mindig az kell az embernek,amit nehezen kap meg...
2014. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, nagyon sok pasi szereti, ha a nő kezdeményez.. A félénk pasiknál meg egyenesen elengedhetetlen.

28F

2014. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy ez rossz? az hülye nagyon... egyáltalán nem rossz dolog sőt!
2014. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ilyet még nem tapasztaltam, én nem lennék ilyen.
2014. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Ez szerintem egyén függő,én nagyon nehezen kezdeményezek,szóval örülnék neki :)


22/F

2014. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A második írja jól.
2014. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak magamról tudok nyilatkozni, de ha egy lány szimpi és tetszik nekem, még nem biztos, hogy akarok tőle bármit is. Mert például mégsem elég vonzó, vagy nem látok benne olyansmit, amit egy barátnőtől elvárnék, vagy éppen nincs szükségem kapcsolatra.


Ha tetszik egy lány, rányomulok, ha nem, akkor nem és ha ő kezd el közeledni, idegesítő lesz, lerázom.


De ettől függetlenül érdemes megpróbálni lányként kezdeményeznetek ha a pasi nem teszi, mert lehet, hogy félénk és örülni fog.

2014. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én elég félénk vagyok és nem nagyon megy ez az ismerkedés dolog szóval én kifejezetten örülnék neki ha a lány kezdeményezne
2014. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy olyanoknál kezdeményeznek általában a lányok,akiknek amúgy is jut tonnaszámra csaj,és ki kell csak választania magának egyet....azok nyilván nem fognak örülni még egynek,azonban ha normális srácoknál kezdenétek akkor lenne eredménye is,csak őket nem veszitek észre...
2014. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz önmagában. Saját tapasztalatom az volt ezzel kapcsolatban, hogy mindig olyanok kezdeményeztek nálam, akik szimpatikusak voltak, de kapcsolatot nem akartam velük. Egyáltalán nem a kezdeményezéssel volt bajom.
2014. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!