Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a lányok...

Miért van az, hogy a lányok többsége itt nem képes többre két szavas válaszoknál?

Figyelt kérdés

Az itt általam megismert lányok többsége két szónál hosszabb válaszokat nem tud/nem akar adni. Arra sem képesek, hogy egy témáról átkössenek egy másikra, én pedig küzdök, hogy fenntartsak egy beszélgetésnek tűnő valamit. Még azok is ezt csinálják, akik ismerkedős kérdést írtak ki és arra válaszolok. Miért nem képesek normális válaszokat adni?

Ha van itt olyan lány, akivel normálisan el lehetne beszélgetni, és esetleg itt ismerkedne, az írjon. :)



2015. jan. 9. 16:44
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Marceline

Igazad van, de én olyan kis naív vagyok, hogy reménykedem, hogy egy idő után majd csak megynyílnak :D

2015. jan. 9. 17:08
 12/30 A kérdező kommentje:

10#

Olvasd el a kérdést mégegyszer!

"a lányok TÖBBSÉGE" innentől kezdve nem általánosítás. Meg amúgy sem az, hanem tapasztalat.

2015. jan. 9. 17:10
 13/30 anonim ***** válasza:
Mert nem érdekled őket.
2015. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

The Chef

Igen, tudom. Két mondatból kiderítik, hogy unalmas vagyok...

2015. jan. 9. 17:16
 15/30 anonim ***** válasza:
Mert. Sajt.
2015. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Bellatrix

Érdekes feltevés! Kifejtenéd egy kicsit bővebben? :D

2015. jan. 9. 17:25
 17/30 anonim ***** válasza:
Te több szavas válaszokat adsz? Kipróbálnám, ha már ennyire zavar, hogy mások nem.
2015. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már, hogy csak pár szavas választ kaptam, és én éreztem magam kellemetlenül.

Az ismerkedős kérdéseknek megvan a hátulütőjük: nemcsak tőled vár üzenetet, lehet hogy egy idő múlva nem is akar már itt szétnézni eszmecsere céljából. Az ilyen emberekkel nem érdemes törődni, amint már említetted vannak akiket megismerhettél és velük sikerült elbeszélgetned.

Remélem túlléptem a minimális szavak számát. ;)

18/L

2015. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt azért ne felejtsd el, hogy ez egy anonim oldal, ahol bárki bárminek kiadhatja magát. Ha nagyon akarnék csinálnék egy másik nevet és pasinak adnám ki magam.

Én alapból nem ismerkedni jövök ide, így nem is lepődnék meg azon, hogy azok akik hosszabb válasszal lepnének meg, nem írnak rád vagy nem is lánnyal beszéltél.

Ha mindenáron ismerkedni szeretnél, akkor valamelyik társkereső oldallal próbálkozz.

2015. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Társkereső oldalon még kevésbé írnak vissza, ott tökéletes pasit keresnek, én pedig nagyon messze vagyok attól. Amúgy meg nem csak ismerkedni járok ide, az csak egy plussz szolgáltatása az oldalnak :D
2015. jan. 9. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!