Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért háborodik fel a lányok...

Miért háborodik fel a lányok többsége azon, hogy rühellem a lányokat?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetve érzik magukat,hogy nem tudnak irányítani engem?
2014. nov. 18. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

mert sérti az egójukat...kollektívan utálod őket...általánosítasz...meg se ismerted az adott személyt de már elkönyvelted...előítéletes vagy...


21F

2014. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is utálom akik utálnak, pedig nem vagyok csaj
2014. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy vajon miért. Engem hidegen hagyna, ha valaki ilyet jelentene ki, legfeljebb meglepne.


"Irányítani" meg eleve csak saját magamat tudom, másokat nem, másrészt aki utálja a lányokat, az közömbös lenne számomra, szóval nem értem, hogy mégis mitől kéne veszélyeztetve éreznem magamat.


A saját tapasztalataim szerint a férfiak túlnyomó többsége normálisan áll hozzá a nőkhöz, nem általánosít, és van annyira értelmes, hogy nem próbál meg egyes nőktől szerzett vélt vagy valós sérelmeket "leverni" egy másik nőn, vagy esetleg a nőkön úgy általában, ahelyett, hogy megpróbálná valahogy feldolgozni őket, és a tanulságokat levonva ép személyiséggel, ép lélekkel továbblépni.

2014. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem azon háborodnak fel, hogy rühelled a lányokat, hanem azon, hogy ezt hangoztatod. Egyszerűen tartsd meg magadnak, és rögtön béke lesz.
2014. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
93%
Ki a túró akar szerinted irányítani egy ilyen gyíkot? Szerintem azért rühelled őket, mert nem kellesz egynek sem. Ez frusztrál, amit azzal próbálsz levezetni, hogy azt hangoztatod, hogy valójában te utálod őket. Elég gyenge takarózási kísérlet... Légy férfi, vagy legyél homokos.
2014. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem hangoztatnék ilyet, túlságosan degradáló. Tisztelni kell a nőket! ;)
2014. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Engem aztan nem erdekel. Van sajat csaladom, egy csodalatos ferjem, az meg hogy ki szeret minket noket vagy ki nem, kinek tetszem vagy kinek nem, hidegen hagy. Az en eletem ettol nem lesz jobb vagy rosszabb.


21/N

2014. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azért nem csipem őket,mert sokan felháborodnak amikor megmondják nekik az igazat..
2014. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj, drága, én is rühellek.
2015. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!