Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak többsége miért nem...

A férfiak többsége miért nem szereti a komoly nőket?

Figyelt kérdés
A tapasztalataim szerint a férfiak inkább hátránynak tartják, ha egy nő komoly, és inkább a cserfes nőket részesítik előnyben. Miért vonzóbbak azok a lányok?
2014. aug. 23. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert a "férfiak" többsége komolytalan? Tudod, mágnes vonzza a vasat, a szivacsot nem.
2014. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert a komoly nők ilyen idegesítő kérdéseket tesznek fel.
2014. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. 23/f
2014. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A baráti körömben több komoly nő van. Sőt eddig csak komoly nőkkel volt kapcsolatom.
2014. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, csak nem nagyon találok.
2014. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jobban szeretnék, csak sokkal egyszerűbb,és könnyebben elbeszélgetnek a semmiről. Én komoly lány vagyok,de nincs gondom az ismerkedéssel, a férfiakat fellehet csigázni némi titokzatossággal,és komolyabban is vesznek,mint egy nagy dumás lányt.
2014. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LeftBehind ***** válasza:

Ahhoz hogy lehessen értelmes dolgokról is beszélni vele, még nem kell komolynak lennie.


Nem tudom te mit értesz "komoly nő" alatt, de nekem elsőre azok a csajok ugranak be akik már huszon 1-2 évesen úgy öltöznek mint a titkárnők, úgy járnak mintha botot dugtak volna fel a seggükbe, úgy fenn hordják az orrukat mintha ők tolták volna ki a spanyol viaszt, semmi nem elég jó nekik és szabályosan keresik hogy mibe lehetne még belekötni. Nekem ez valahogy nem pálya

2014. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7.-es válaszoló, a te leírásod nem a komoly nőkre illik, hanem a beképzelt, öntelt nőkre, a kettő nem egy és ugyanaz. :)
2014. aug. 23. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ez elég változó, de túlnyomórészt az játszik benne szerepet, amit a 7-es is leírt. Ezek a nők komolynak tartják magukat, holott a komolyság nem itt kezdődik. Másrészről egy cserfes lányt könnyebb megfűzni, mert az sokszor együtt jár valamiféle naivitással (nem mindig, nem kellenek a "de én nem vagyok ilyen" hozzászólás).
2014. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Folyt. köv.: Ismerek például egy nőt, aki komolynak adja elő magát, holott végtelenül gyerekes, konok, önfejű és rideg. Na sokan ezt gondolják komolyságnak.
2014. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!