Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a lányok...

Miért van az, hogy a lányok többsége itt nem képes többre két szavas válaszoknál?

Figyelt kérdés

Az itt általam megismert lányok többsége két szónál hosszabb válaszokat nem tud/nem akar adni. Arra sem képesek, hogy egy témáról átkössenek egy másikra, én pedig küzdök, hogy fenntartsak egy beszélgetésnek tűnő valamit. Még azok is ezt csinálják, akik ismerkedős kérdést írtak ki és arra válaszolok. Miért nem képesek normális válaszokat adni?

Ha van itt olyan lány, akivel normálisan el lehetne beszélgetni, és esetleg itt ismerkedne, az írjon. :)



2015. jan. 9. 16:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Túl unalmas vagy, talán.
2015. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert valójában itt nem akarnak ismerkedni veled.
2015. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
A való életben is ezt teszik , kibeszéli ami benne van utána csendben vállat húzogat vagy les , mert a kérdésre nem akar mondani semmit .
2015. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Két kérdésból megállapítja, hogy unalmas vagyok-e, vagy sem? Hát ahhoz médiumnak kéne lennie :D
2015. jan. 9. 16:49
 5/30 A kérdező kommentje:
A "mit szoktál csinálni szabadidődben?" kérdésnél általában meg is szakad a beszélgetés...
2015. jan. 9. 16:50
 6/30 anonim válasza:
100%
Nos ezzel a problémával sokan küzdünk. A felismerésed helytálló. Annyit még hozzá tennék, hogy pont ezek a lányok várják el, hogy legyél izgalmas, vicces, kommunikatív, szellemes és persze egy félisten. Nem hiszem, hogy túl unalmas lennél, magamat sem tartom annak, hisz van bőven ellenpélda. Egyszerűen itt csak a szélsőségeket lehet szinte megtalálni. Nem azért mert ilyenek, hanem mert ilyennek mutatják magukat, mert azt hiszik ez a megfelelő társadalmi norma. Annyit tudok tanácsolni, hogy maradj önmagad, és küzdj tovább. Meg fogod találni azt aki értékel.
2015. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Lány vagyok,de érdekes módon nekem sok ember van itt,akikkel jó ideje beszélgetünk,és nem szakadtak meg a beszélgetések.Mindig tudtunk írni a másiknak .

Nagyon emberfüggő az,hogy kivel hogy tudsz beszélgetni.

2015. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Aki egy mondatos üzenetet ír, annak én sem regényt írok vissza. Ha többet ír, többet írok. Ha nem érdekel a beszélgetés akkor meg általában semmit.
2015. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Én is beszélgettem már innen sok emberrel, van akivel teljesen jól el lehet beszélgetni.

Igazából nem azzal van a bajom, hogy kifogyunk a témából, hanem, hogy meg sem próbál értelmes választ adni.

Kérdezek valamit, válaszol két szóval és aztán nekem kell erölködnöm, hogy ne akadjon meg a beszélgetés. Egyszerűen képtelen arra a legtöbbjük, hogy egy témáról átkössenek egy másikra.

2015. jan. 9. 17:03
 10/30 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy az emberek (többsége) általánosít?? Én tudok beszélgetni. Akiket itt megismertem, szinte mind tudtak normálisan válaszolni, ahogy szerintem én is képes vagyok rá.
2015. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!