Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mindenki csak numerát...

Miért mindenki csak numerát akar tőlem? Tényleg ennyire nehéz?

Figyelt kérdés
A szépséges netes társkeresés világa... 6-7 találkozón voltam már, de mindig kiderült hogy csak szexelni akarnak. Velem lenne a baj? Kezd totál elmenni a kedvem. Lehet egyáltalán ott normális embert találni? 25/N
2014. dec. 29. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem veled van a baj. Dettó ugyanezt tapasztaltam. Siralmas a helyzet. Ráadásul sokszor kiderül, hogy a kis magányos lelkek igazából kapcsolatban élnek.
2014. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Lehet normálisat találni, de nagyon nehéz. Kitartás, türelem és jó adag józan ész kell hozzá. Én majdnem három évig kerestem, közben hatalmas emberismeretre tettem szert, de megtaláltam a párom. Három éve lakunk együtt és percig nem bántuk meg, hogy ennyit próbálkoztunk a társkeresőn. Végül sikerült.
2014. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
néha úgy érzem hogy én vagyok a defektes hogy nem akar senki többre csak megd....ni.
2014. dec. 29. 16:49
 4/11 A kérdező kommentje:
három év! nem semmi! oké én csak durván 2 hónapja vagyok fenn
2014. dec. 29. 16:50
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
2-es vagyok. Leírtam, ami velem történt, érthetetlen mi ebben a 0 %. Valóban nehéz normálisat találni, de nem lehetetlen, ráadásul egy bizonyos kor után egyszerűen nincs más lehetőség, szinte sehol máshol nem lehet ismerkedni. Józan ész kell hozzá és kitartás. Lehet ismét lepontozni.
2014. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem értem én sem miért pontoztak le...
2014. dec. 29. 17:09
 7/11 anonim válasza:

Ez itt a módi. Akinek nincs ura meg egy szakajtó kölyök, azt lehúzzák.

Nekem sem megy, én is bajban vagyok épp, ez van, nem mindig a mi hibánk.

2014. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy pasi pontoz, akivel nem dugnak az első randin :D
2014. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én felpontoztam mindenkit!
2014. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Melyik oldalakon próbálkozol?
2014. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!