Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Itt hagy mindenki, mégsem...

Itt hagy mindenki, mégsem sírok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Lassan kikerül a baráti körömből mindenki. A barátnőmmel megbeszéltük hogy nem leszünk együtt, de mégis beszélünk és szeretem :) A barátaimról csak annyit, hogy az elmúlt 2 évben ha én nem írtam a facebookon akkor ők sem, ha én nem mentem oda akkor ők sem (mindegyikkel kapcsolatban)- de ők egymással elvannak. Biztos meg van az oka hogy nem kedvelnek.. Na de miért nem bánt ez engem? Más társaságot akarok.. De ezek az osztálytársaim.. (nem hagyom ott ezt a sulit, ki van zárva). Mit tegyek?

2014. dec. 22. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbálj rájönni, mi a bajuk veled.
2014. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
öszintén nem érdekel mi bajuk van..
2014. dec. 22. 18:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Gondolom érzékelik, hogy te sem vagy annyira oda értük. Ha tényleg más társaságot szeretnél, akkor sulin kívül menj el valahova, ahol tudsz új haverokat szerezni (vagy legalább ismerkedni). Ilyen lehet valamilyen sportegyesület vagy akármi, ahol csoportosan vagytok.
2014. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem rosz ötlet.. már csak barátnőmet kell visszahódítani
2014. dec. 22. 18:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? Mert nem biztos, hogy olyan jó ötlet visszahódítani. De persze, te tudod...
2014. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
csak mert azt hittem hogy nem szeret és elmondtam neki hogy nem tudok olyannal együtt lenni, de kiderült a végén hogy mégis szeret. Most nem vagyunk együtt, de szeretjük egymást.. Legalábbis én és tennem kéne valamit.
2014. dec. 22. 19:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk meséld el neki ezt a kis félreértést és lehet, hogy megbocsájt.
2014. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
már megbeszéltük. azt mondta hogy majd tisztalappal kezdünk idők múlva.. de nekem most kell :/
2014. dec. 22. 19:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Idők múlva? Hát sajnálom...
2014. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
addigra lehet másom lesz, de most csak az ő csókja jár az eszembe
2014. dec. 22. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!