Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye ezzel mindenki ígyvan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ezzel mindenki ígyvan? Vagy talán mégsem?

Figyelt kérdés
Még soha nem csókoltam meg senkit..ez lesz az elsőő..és félek hogy elrontok valamit..tudtommal én nem tudok csókolózni..
2010. aug. 24. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

ELőször szerintem mindenki így van, hogy "csak nehogy elbénázzam", de majd belejössz. nekem nem sikerült valami fergetegesre az első csókom, mégis belejöttem utána, szóval nem fogod különösebben elrontani.

2010. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

HONNAN TUDOD HOGY NEM TUDSZ CSÓKOLÓZNI HA MÉG NEM CSÓKOLÓZTÁL?


amugy nem.

2010. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha elhiszed, hogy jó vagy akkor az leszel. Ha meg úgy állsz hozzá, hogy béna leszek úgyis.. el se kezd.
2010. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha ez lesz az első, nem csodálkozom, h nem tudsz csókolózni
2010. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
deén félek és parázoook :(
2010. aug. 24. 19:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem nehéz...Csak pár dologra kell odafigyelned...

Pl: ne nyálazd össze a másik felet,ne nyomd le a nyelved a torkáig,legyél gyengéd,nehogy valami sérülést szenvedjetek...A többi már magától megy...A Kegyetlen játékokban van egy hasonló rész,ha láttad,akkor tudod miről beszélek :D Ahol a két csaj csókolózik..Nahh olyan a jó csók.... :D

Remélem tudtam segíteni!

2010. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor ne csokolozz. túl kicsi vagy
2010. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne félj, de komolyan. Majd azt érzitek, hogy mikor jön el a pillanat.Én is féltem, de megtörtént, és olyan hirtelen, hogy nem volt időm gondolkozni rajta, hogy béna vagyok-e. Ne legyél görcsös. És ne azt mondd, h nem fog sikerülni, hanem azt hogy sikerülni fog.
2010. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha igy félsz az első csóknál, mi lesz az első szexnél?
2010. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne csókolózz és akk nem kell félned h elrontasz vmit. ilyen egyszerű..
2010. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!