Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fáj hogy még nemlettem...

Nagyon fáj hogy még nemlettem terhes. olyan rossz hogy más meg már az. Csak énvagyok igyí vagy mindenki igyvan vele?

Figyelt kérdés
már 15ho és még semmi. olyan rossz. rendesen megharagszok azokra akik terhesek.sokszor elképzelem a tesztet a két csikkal olyan jo érzés fog el.ti mit éreztek?
2008. ápr. 12. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanam...en abszolut tudom mit erzel, mikor kesett a mensim es teszteltem es negativ volt sirtam es mindig a parom fejehez vagtam hogy nem tud felcsinalni bar magamban gondoltam lehet en nem tudok...5 evig probalkoztunk,amugy 26 eves vagyok, most nem akarok semmit evel mondani de januartol van uj partnerem es most 9 hetes mama vagyok..hidd el neked is barmikor johet.kitartas!amugy a mensi utan 12-13napra csinaljatok akkor a legnagyobb esely babara..drukkolok!
2008. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy egyedül. Mi még próbálkozni se tudtunk ezidáig, mert ha meg is jött, 40-50 napig tartott, akkor kórház meg minden kutyafüle, kivizsgálkások de nem hozott eredményt. Amikor a környezetemben 2 babás is lett nagyhirtelen majd szétrobbantam, hogy mi az oka hogy engem szivat a sors! Aztán kaptam fogigátlót, lefogytam 12 kilót, minden nap mozgos és beállt a ciklusom is. Kop-kop-kop. Csak el ne kiabáljak semmit. Most álltunk rá a babaprojektre, tüneteim persze vannak, de lehet, hogy csak beképzelem. :S
2008. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekem már van kettő de egy új kapcsolatban élek és nagyon szerenénk még 1-et. 95-ben sikerült is teherbe esni de sajnos 16hetesen megcsináltattuk a CVS vizsgálatot és egy hétre megrepett a burok.Azt hittem megbolondulok.Azota próbálkozunk de sajnos nem sok sikerrel.Közben e kedvesem öccsééknél született egy nagyon írígy vagyok nagyon nehéz.De fel a fejjel!!!
2008. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk sem sikerült még, és a környezetemben mindenkinek van már gyereke, vagy éppen most várja. Szinte nincs is már olyan barátnőm, akinek ne lenne babája. Ja, és folyton kérdezgetik, hogy mikor jön már a baba... Képzelheted...
2008. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanam .Engem is evett a penesz es a sarga irigyseg es aki terhes lett korulottem megtudtam volna folytani 1 kanal vizben ,engem pedig a siras kerulgetett.Persz pont most terhes itt is mindenki!Neha a ferjemet sirva hivtam fel,hogy megint meg jott es ,h benak vagyunk....

Ne add fel!Lehet csak az a baj ,hogy nagyon akarjatok.

Sztm nalunk is igy volt es ma + teszteltem mar 2x!!!!!!!!!:-)

Tavaly elveszitettunk 1 babat es december ota nagyon hosszu idonek tunt ez a par honap!

En mar a mult honapban letettem rola a ferjemnek is mondtam,hogy majd jon a baboca amikor akar,meg mikor a jo isten is akarja !Es ime!

Most probaltuk ki az ovu tesztet eloszor es sikerrel!

Sok sikert kivanok neked!Es ne gorcsosen akard,mert ennek a projektnek a stresz a legnagyobb ellensege!

2008. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakozom hozzátok, éppen ma nem kellett volna megjönnie, és persze, megjött. Pedig már teljesen azt hittem a tüneteimből, hogy most sikerült, de megint el kellett keserednem. Nekünk ez volt a 4., tudom nem sok, de éppen elég ahhoz, h.kiborítson. Lassan 34 évesek leszünk és aggódom. Orvosnál még nem voltam, de eljött az ideje, ha elmúlik, meglátogatom.

És ugyanúgy vagyok, mint az előző hozzászólók, h. körülöttem mindenki terhes, ha filmet nézek, ha reklámot, a barátnők, rokonság, ismerősök... Irigy nem vagyok, viszont rettenetesen szomorú!

2008. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az 5. válaszolótól kérdezem, h.melyik és milyen ovu tesztet használt? Én a törpe mikroszkópot vettem, de az nem vált be.

A 6. válaszoló vagyok.

2008. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia. én 11 hónapja próbálkozok. de semmi:( már a végső elkeseredés határán vagyok. olyan rossz, hogy másoknak van már 2-3-... gyereke, de nekem nem:( ez annyira rossz. nekem meg az első sem sikerül. és amikor megtudom, hogy valaki a környezetemben az, akkor elképzelem, hogy ugrok le egy hídról. mindig amiikor a tesztet csinálom reménykedő szemmel vizsgálgatom, hátha ott a csik csa rossz a szemem, vagy ottvan csak halványan. de semmi. tudom, 11 hónap nem sok, de nekem 11 évtizednek tűnik:(

annyit álmodozok, hogy a karomban tartom. meg minden:8

2008. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia mi már 3 éve próbálkozunk és már kezd elegem lenni ugyhogy ez az a hónap most már tényleg hogy rohadtul nem érdekel az egész nem fogok rágódni rajta mert ez a 3 év csalódás engem nagyon kikészitett!Nem mondom azt hogy feladom de teljesen másra terelem a gondolataimat és már egyre jobban érzem magam bár mondjuk itt a keresztlányom aki 1 éves és minden nap látom de már nem izgat a babás téma...igy kell felgoni és minden ok lesz!!!
2008. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A legjobb az ovu lh teszt!!!Amit vizelettel kel megnézni!!!!Én a Gabriel ovu lh-t használom!!!!!
2008. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!