Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fáj hogy még nemlettem...

Nagyon fáj hogy még nemlettem terhes. olyan rossz hogy más meg már az. Csak énvagyok igyí vagy mindenki igyvan vele?

Figyelt kérdés
már 15ho és még semmi. olyan rossz. rendesen megharagszok azokra akik terhesek.sokszor elképzelem a tesztet a két csikkal olyan jo érzés fog el.ti mit éreztek?
2008. ápr. 12. 15:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az 5. valaszolo vagyok,a 6.nak uzenem,hogy sok sikert!

MEg sem neztem ,hogy mi volt a neve az LH ovu tesztnek,teljesen veletlenul akadtam bele az egyik hypermarket polcan,s gondoltam kiprobaljuk,es majd meglatjuk mi lesz.A tuti,hogy LH ovu teszt volt ,3 volt 1 csomagban,es 2 csomaggal vettem.

Sok sikert mindenkinek aki babat szeretne!!!!!!!!!!

2008. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
5. válaszolo te miért veszélsz ovu tesztről ? az lett pozi? nem a terheségi teszt?
2008. ápr. 13. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!