Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki ígyvan ezzel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki ígyvan ezzel vagy énvagyok dilis?

Figyelt kérdés

Van 1srác aki eddig nagyon tetszett ha nemláttam komolyan mondom hiányérzetem volt..:$

beszélgettünk meg minden és alig vártam h kimondja h szeret:D

erre most kimondta és már nemis tűnik olyan nagyszámnak...:S

mi van velem megőrültem vagy mi?Eddig komolyan mondom már attól majdelolvadtam ha rámnézett de most h kimondta már nemérzek semmit:S

fogok még érezni iránta bármit is vagy csak fellángolás volt?

mi a véleményetek járjak vele?

tetszik meg minden de nemérzek már semmit..:S

viszont most ő van oda értem:D

15/L


2009. okt. 3. 11:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
megérné vele járni vagy már semmi értelem érzelemek nélkül?
2009. okt. 3. 11:56
 2/13 anonim válasza:
100%
Semmi baj nincs veled! :) Nem is tudod, milyen gyakori érzés ez az embereknél! Csodát várnak valamitől, aztán ha elmarad... Mivel eddig ő nem vett úgy észre, ahogy te szeretted volna, ezért mindinkább vágytál rá, viszont most, hogy megkaptad, már nem is kell. Mint a karácsonyi ajándék: megkapod, és rájössz, hogy nincs is szükséged rá. :) Én is így vagyok egyébként: nem volt pasim egy ideje, most pedig hogy megismerkedtem eggyel, nem is kell. De ez még változhat, lehet, hogy ismét megszereted, majd ahogy érzed! :) Ha mégsem, akkor sincs semmi veszve, ugye? :)
2009. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

akkor jó azthittem már valami gázvan velem...

most nagyon megnyugtattál:)

köszi:D

2009. okt. 3. 12:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

semmi gond nincs veled a legtöbben ígyvannak ezzel:D

és miért is ne járhatnál vele:)

az érzelmek később is kialakulhatnak:D

de ha mégse akkor sincs semmi akkor legalább volt 1pasid és szereztél tapasztalatot:D

2009. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így voltam egy fiúval. Én nem jöttem vele össze, mert rájöttem utána, hogy milyen is valójában. Most viszont van egy másik fiú aki nagyon tetszik és ő is azt mondta, hogy én is tetszem neki és ugyan úgy érzek iránta, még jobban is :) Szóval te tudod, ha össze is jössz vele, veszteni valód nem lesz :)
2009. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

semmi baj nincs veled.csak kicsit sokat vártál tőle,az egekig magasztaltad,aztán visszaestél a földre,hogy hú ez mégse olyan nagy szám mint gondoltam.szerintem nyugodtan járj vele,mert lehet hogy kis idő múlva te is újra fellángolsz..:)és ha nem így lesz,akkor sincs semmi,majd ismerkedsz még,nagyon sok időd van megtalálni az igazit:)

sok szerencsét neked:)

2009. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

..hát velem pont ugyanígy volt.

először nagyon tetszett..

alig vártam hogy másnap legyen meg minden

utána mikor elkezdtem neki tetszeni

már egyáltalán nem is érdekelt.:S

elkezdtünk járni aztán

mondtam neki hogy inkább maradjunk haverok..

megértette és kész:D

15/L[ez a héten történt]

2009. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat:)

sokat segítettetek:D

2009. okt. 3. 12:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
mostanában minden tizedik kérdés erről szól. javasolnám az oldal keresőjét.
2009. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
tipikus 15 éves lány felfogás. nemtudjátok még mit akartok. ennyi. nincs itt semmi ördöngősség. természetesnek találjátok hirtelen odalenni majd eldobni valakit. majd "kinővitek" ezt a korszakot és eljön az amikor valakire járás közbe is oda fogsz figyelni. szóval énis ugy vélem. igen természetes az hogy valaki megtetszik majd összejössz vele és dobod:D 15 vagy mit vársz? még nincsenek érzéseid. majd 2-3 év mulva mikor veled eljátszák ezt akkor tudni fogod hogy igen is jólesne téged megbecsülni. Akkor fogsz már vágyni igazán valakire. Még most nem. Nem :)
2009. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!