Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14eves vagyok es mar 2x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14eves vagyok es mar 2x jartam egy fiuval es mindig en szakitottam! Ujra ugyerzem h szeretem! Mit tegyek merto mar azota 2 lannyal jart es azterzi h en ujra atvernem! Mindenki eszrevette h o is igy erez es megsem adja meg magat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Végezd el az első 4 általánost.
2014. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát nem tudom de mér kell ilyen sok baromnak beszolni befoghatnák a pofájukat! Ők is voltak Ennyi idősen szerelmesek !
2014. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

JA, lehet h voltak 14 évesen 'szerelmesek', de nem biztos hogy jártak is a srácokkal már, mint manapság.


Én pl 14 évesen még csak távolról csodáltam a fiúkat, nem mertem odamenni ahhoz aki tetszett (aki egyébként 11 éves koromtól tetszett és elég sokáig), ez olyan volt még akkoriban, mint az ""Szép állat az oroszlán, de otthonra azért nem kellene"".


14 évesen jártok, uh, örülök, hogy nem később születtem, még alig voltatok gyerekek, máris felnőttes dolgokat csináltok, és még csodálkoztok ha pár év múlva el*kvultok.


23N

2014. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
De akkor se kéne basztatni
2014. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ti se örülnétek ha mindenki basztatna! Ez A gyakorikerdesek.hu nem pedig a halalracsesztetunk.hu
2014. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 17.században a franciák kitaláltak erre egy nagyon hatásos eszközt.Az a neve,hogy guillotin. Garantált érzéstelenités. Csak alá rakod a fejed,és meghúzod a kötelet.
2014. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!