Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megmondjam nek hogy mit érzek...

Megmondjam nek hogy mit érzek vagy hagyam es legyenek boldogok?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel egy hete találkoztam es jó volt vele lenni csak másnap már mondta hogy szeret es hogy járunk e. Nekm ez gyors volt hiszen előtte egy nappal találkoztunk először. Aztán emiatt egy kicsit összevesztünk de azóta kibékulunk legalábbis azt hittem. Az mondta hogy nyugodtan gondolkodjam es vár rám. Hát ebből nem ez lett. Talált egy másik csajt. Tudom hogy én szurtam el de olyan jó vele beszélni es ugy volt hog holnap újra találkozunk, ezzel kapcsolatban is tök jól elvoltunk már reménykedtem hogy minden összejon... Na persze csak szeretném :-\ ujra felkereste őt a lány es találkoznak :'( es mindig a csajról bszél. :-\ pedig tudja hogy nekem rosszul esik mert erről már beszéltünk de ahhh.. Es beszél hogy mennyire szereti minden én meg ;de attól találkozunk? Ő :barátilag ja..... Ennyi :-\ :'( nem tudom mit csináljak.? Elmondjam neki hogy szereteeeem vagy hagyjam :'(? Egyáltalán szeretett? Először azt hittem hogy csak féltékenye akar tenni de tévedtem :'(

2014. dec. 16. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad!
2014. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek után egész biztos nem gondolta komolyan, amikor azt mondta, hogy szeret.
2014. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nem létezik h egyik nap egyiket szereti, másik nap másikat. Ez a srác vagy hazudik mint a vízfolyás, vagy komoly pszichés problémái vannak.

Meg szerintem olyan sincs h első nap beleszeressen vkibe. Vagy ha mégis akkor az nem 2 napig tart. Lehet csak meg akart ..., de mivel nem hittel neki, ezért tovább állt, és most ezzel büntet.

Sztem a kapcsolatot is szakítsd meg vele.

2014. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem te szúrtad el!
2014. dec. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hagyd!


Ez egy p ö cs! Ha tényleg szeretsz valakit, akkor vársz rá, türelmes vagy és nem engeded el. De ő csak fel akart szedni téged, lehet hogy tényleg féltékennyé akart tenni, csak nem téged, hanem mást.

2014. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2014. dec. 17. 13:24
 7/7 anonim válasza:
Szerimtem ne hagyd! Én tuti legalabb megkerdeznem hogy ezt megis hogygondolta! Ha valaki azt mondja "szeretlek" az altalaban nem szarral dobalja a repuloz! Ha meg igen, akkor egy pöc$
2015. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!