Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Belehabarodtam egy munkatársam...

Annyuszi kérdése:

Belehabarodtam egy munkatársamba. Megmondjam neki, vagy várjak amíg ő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ő is érez irántam,de csak kerülget,úgy gondoltam,hogy ma megmondom neki,hogy hiányzik amikor nem vele vagyok beosztva...Szerintetek inkább ne szóljak neki?Ő a férfi,lehet neki kellene kezdeményezni?
2013. dec. 19. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk. ;) Nem szeret viszont a hapsi, én vagyok a felesége. :)
2013. dec. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D akkor bocsi,oké :D
2013. dec. 19. 06:45
 3/4 kendrazoltan ***** válasza:
Én személy szerint nem ajánlanám a munkahelyi kapcsolatot, de ha mégis úgy döntötök, hogy kezdtek valamit a kölcsönös szimpátiával, akkor jobb, ha felkészültök, hogy előbb-utóbb valakinek mennie kell...
2013. dec. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenből házasság lett... fél évig csak kerülgettük egymást. Keresd a társaságát, ha lehet, munkahelyen kívül is, csak akad valamilyen alkalom. Ha ügyes vagy, tudsz olyan körülményeket teremteni, hogy kénytelen legyen lépni. Én így tettem. Feldobtam egy magas labdát, amit muszáj volt lecsapni. De addig csak "ismerkedtünk", kerülgettük egymást... nem baj az! :)
2013. dec. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!