Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehabarodtam egy másik férfiba miközben a párom meg akarta kérni a kezem, most mi legyen?

Figyelt kérdés

Már szakításon gondolkodtam a párommal,3 év után,mert nagyon monotonná vált, épp készültem beadagolni neki,mire feleszmélt és úgy döntött,megteszi a lépést és megkéri a kezem.Még nem tette meg, de tudom, arra készül hamarosan.


Igen ám, de én közben(nemrég) megismertem egy pasit,akibe akaratom ellenére belehabarodtam, úgy tűnik, ő is belém.

Nem tud a páromról,mivel nem is úgy indult az ismerkedés,hanem egészen véletlenszerűen(ha van ilyen),spontán...


Most meg megkattanok,nem akarom a páromat kikészíteni lelkileg,idegileg,mert szeretem még,-de már nem vagyok szerelmes belé- pedig nagyon úgy néz ki,oda fajul,ha szakítok, de az új pasi is nagyon kell...

Nem szabad,nem lehet kettős játszmát,muszáj lesz döntenem, de fogalmam sincs, mitévő legyek...


2013. jún. 3. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Ne legyél köcsög a mostani pároddal és hagyd ott még mielőtt több kárt okozol benne. Menj csak az új palihoz.
2013. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, még nem kérte meg a kezed, tehát most lépj gyorsan, mert ha akkor utasítod el azt lehet, hogy nagyon megalázónak fogja érzeni...

Ne csinálj belőle problémát, beszélj vele, mondd el neki, hogy úgy érzed, itt az ideje pontot tenni a végére, és szívből reméled, hogy megtalálja majd azt a nőt akivel boldoggá teszik majd egymást. Légy korrekt, és engedd el. És nem hülyítsd azzal, hogy még mindig szereted. Persze, hogy szereted, mint barátot, de ezt ő félre értheti és belekapaszkodhat, annak pedig nincs értelme. Zárd le .

2013. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Fogalmad sincs, mi? Buta kuva...
2013. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem mondod meg azzal fogod csak igazán kikészíteni!

Szerencsétlen úgyis jobbat érdemel nálad, aztán mehetsz a másikhoz.

2013. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Mi van kislányok, véget ért a suli? Kicsit lányregény szagú a dolog. Ne kamuzz, irány aludni.
2013. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem biztos, hogy segít a döntésben de azért leírom:


Az, hogy a kapcsolat idáig fajult, az a kettőtök hibája. Ezzel nem elítéllek, csak próbálok rávilágítani a hibára. Mert amit egyszer hagytál tönkre menni az lehet az új kapcsolatodba is viszed tovább. Az természetes, hogy a lángolás szeretetté szelídül. Ez minden kapcsolatban várható lesz. Így az elején a lángolás kevés lesz későbbre. Onnantól ugyanúgy ápolni kell mint bármi mást.


A másik, ami a témához tartozik, hogy itt nincs értelme a kíméletesnek. Az "adagolás" időhúzás. És férfiakkal szemben nem célravezető. Észreveszik a porhintés. Egyszerűen csak a párod. És mint olyan megérdemli, hogy fair legyél vele. Egyenlőnek kezeld. Nem kell a helyzetet se szépíteni, se csúfítani. Egyszerűen megmondod neki, hogy a kapcsolat ellaposodott már nem tudsz vele maradni, nincs meg benned a kitartás, hogy helyrehozzátok amit elrontottatok.


Ugyanakkor ha úgy döntesz, hogy igenis helyreteszed amit elszúrtatok, akkor pedig addig ne mondja igent a lánykérésre, amíg rendbe nem jöttek a dolgok.


Ebbe a helyzetbe belefuthatsz még életed során. Választásod van. Bárhogy is döntesz, nem dönthetsz rosszul (max a megcsalással, de akiben van tartás annak ez nem opció). Ha hagyod a kapcsolatot akkor lehetőséget adsz a párodnak olyan nőt találni aki tudja őt értékelni. Ha az új pasit választod, akkor mindent előröl tiszta lappal kezdesz és megvan az esélyed arra, hogy legközelebb ne kövesd el ugyanazt a hibát.


Ha megjavítod a kapcsolatodat, akkor pedig megtanulod a legfontosabbat ami a párkapcsolat alapja: nemcsak élni kell a másik mellett. Törődni is vele.

2013. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm,utolsó, és úgyszintén köszönöm a többi értelmes választ is.

Aki meg vádaskodortt meg lekrvázott, azt jelenti,hogy semmit nem ért az egészből.

Én vesződöm ,ugyanakkor bünhődöm is ,azt csak én tudom, mi álmatlan éjszakával jár ez nekem.Senkit nem akarok becsapni, szeretnék helyesen cselekedni,ami nem éppen a legegyszerűbb ebben a helyzetben..

2013. jún. 3. 23:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Annyiban vitatkoznék az utolsó hozzászólóval, hogy lehet tanulni a kapcsolat hibáiból és ezért nem biztos, hogy minden hibát újra elkövetünk.

Lehet, hogy azért van vége egy kapcsolatnak, mert egyik fél sem érzi, hogy több energiát érdemes lenne bele fektetni.

2013. jún. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem olvastam el a kommenteket, csak a kérdésedet. Ugyanez történt most velünk is. Az embernek kell néha hibáznia, hogy utána legyen tapasztalata, tudjon miből tanulni. De ha érdekel én elmesélem neked, velünk mi történt és hátha nem követsz el egy oltári nagy baromságot. Írj privit
2013. jún. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
ha nem szereted ne menj hozzá, ne bosszants xD
2013. jún. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!