Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megmondjam vagy ne?

Megmondjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Jött a suliba egy új fiú és az a helyzet hogy helyes. A barátnőimmel beszélgettünk vele, kedves meg minden de az a baj hogy köztudottan tetszik neki egy másik lány. Csomót gondolkoztam rajta de nem tudom eldönteni hogy megmondjam neki hogy tetszik vagy ne? Volt már néhány húzós helyzet, amikor majdnem kicsúszott a számon, de háát.. nem is tudom.. Segítség!!!
2014. okt. 5. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg, ha visszautasít legalább meg lesz az a tudat, hogy legalább megpróbáltad. Minél tovább vársz, annál több az esélye annak, hogy más lánnyal lesz és így te pedig kaparhatod este a párnát. :)
2014. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki! Hogy hívnak?
2014. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ae, gondolkodjunk ésszerűen :D Most, mivel nem tudja, hogy bejön neked, nem lesz semmi. Ha megtudja, van rá esély, hogy lesz valami. A legrosszabb lehetőség, hogy elmondod, és nem lesz semmi..
2014. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mondd meg nyugodtan, mi veszteni valód van..?
2014. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hány éves vagy? Úgy könnyebb lesz segíteni!
2014. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
beszélgetés miért okoz gondot egy embernek?
2014. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jankának hívnak és háát öööm 12 éves vagyok. Igazából még sosem volt ilyen h tetszik valaki és eléggé meglepődtem magamon meg anya is mondta h kicsit korán van de ajj olyan rossz mert egyébként meg köpköd a suliban meg ebéd közben meztelen nőket néz ami nekem nem igazán tetszik... És a fél hatodik és hetedik évfolyam bele van esve, sőt néhányan az ötödikből is.. és egyébként köszi mindenkinek a válaszokat :)
2014. okt. 5. 19:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaa és igazából attól félek hogy ha elmondom neki tönkremegy a barátságunk...
2014. okt. 5. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!