Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lelkibajos lánnyal érdemes...

Lelkibajos lánnyal érdemes ismerkedni párkapcsolati célból?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik ő, de nem tudom, hogy őt lehet-e komolyan venni.
2014. dec. 12. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen lelki baja van. Ha tetszik neked, mindenképp érdemes, csak akkor figyelj oda arra, hogy lehetőleg jó irányba tereld a lelki baját, ne tetőzd.
2014. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Katolikus plébános ***** válasza:
Csak szeretőként tartsad. Lehet,hogy bedepizel ha ő lesz a párod.
2014. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mit takar a lelki bajos.
2014. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiányos
2014. dec. 12. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalomhiány nem veszélyes lelki baj. Párkapcsolattal javítható.
2014. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A a volt szerelmét nem tudja elfelejteni és ezért lelki bajos, akkor viszont hagyd.
2014. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem volt szerelme.
2014. dec. 12. 13:28
 8/10 anonim válasza:

Persze, hogy érdemes. Nekem is ez volt a bajom, de találtam valakit, aki elfogadott úgy, ahogy vagyok és ez nagyon sokat segített+ elmentem pszichológushoz, hogy kiderüljön, hogy ez miért alakult ki nálam. 10 alkalmas "terápián" vettem részt, és mára már semmi nem maradt ebből az egészből. Ez nem olyan "komoly" dolog, csak kell egy kis segítség.


Ha tényleg tetszik, egy próbát megér :)

2014. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tudom, hogy kicsit régebbi kérdés de hány évesek vagytok? Az önbizalomhiányt lehet javítani mármint lehet azért önbizalom hiányos mert senki nem dicséri se a külsejét, se a belsejét, se az ügyességét stb. Ha gondolod írj privátban!
2014. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha durván önbizalomhiányos és nem kezelik ki, arra rá fog menni a kapcsolatotok, mert örökké féltékeny lesz.
2014. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!