Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogyan érdemes...

Szerintetek hogyan érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Fiu vagyok. Ha alapvetoen idegenhez vagy olyanhoz akit csak latasbol ismerek, odamegyek pl. Az utcan. Hogy erdemes kezdeni egy ismerkedest, kimutatni, hogy tetszik nekem? Pl mondjam neki, hogy nagyon megismernem, elhivni valahova. Vagy ez tul nyomulos, tul gyors? Inkabb csak dicserjem meg valamijet, koszonjek, kerdezzem meg, hogy van? Remelem ertitek

Koszonom a segitseget.


2014. dec. 10. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy mindenkinel mas jön be..
2014. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 To7ka ***** válasza:

Szinte bármi rossz ötlet lehet ha utcán idegeneket szólítanál le (lehet nagyon vacak napja és megaláz mindenki előtt, sok elutasítás érhet mert semmit nem tudsz róla és teljesen lerombolja az önbizalmad, stbstb).

De ha helyesnek tart, nincs barátja, nincs kiszemeltje akivel ismerkedik, van kedve ismerkedni, megfelelő a Hold állás, etc. akkor meg szinte mindegy, mivel kezdesz!

Csináltass egy névjegykártyát, és menj oda, hogy "szia, nagyon csinos vagy, nem bírtam ki, hogy ne jöjjek ide hozzád egy szóra. most sietnem kell, de nagyon szívesen megismernélek. Ha van kedved beszélni, rám írnál? itt az email címem".

Csak egy ötlet:), nem kerülsz kínos helyzetbe, nem utasítanak vissza egyből (valószínűleg épp tart valahova, vagy dolga van), estére még átgondolhatja így.:)

2014. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2:

És ezt a névjegykártyás dolgot kipróbáltad már, vagy csak úgy mondod?


Kérdező:

A legjobb módszer az, hogyha indirekt módon mész oda lányokhoz. A legrosszabb az, hogyha úgy mész oda hogy azt mondod hogy tetszik neked, megismernéd, bókolsz neki, stb.


Ez a módszer a jó:

Odamész valami teljesen kamu indokkal. Például az utcán járva megkérdezed hogy hol van a legközelebbi kisállat kereskedés. A buszon megkérdezed hogy merre megy pontosan ez a busz. A szupermarketben hogy ez vagy az a termék jó-e szerinte. A ruhaboltban hogy ez a ruha hogy áll neked.


Ebből aztán kikerekítesz egy 10-15 perces teljesen semleges beszélgetést. Nem beszélsz olyanokról, amiket mondtál (de megismernéd, de csinos, stb.). Viszont mondasz magadról olyan dolgokat, amik felkeltik irántad az érdeklődését.

Pl. "Emlékszem mikor Németországban voltam...", "Emlékszem a kosáredzésen...", "Emlékszem az egyetemen..." és ehhez hozzáfűzöd azt, amiről éppen beszéltek. És ilyet többször. A lényeg hogy olyan dolgokat mondj, amikre ráharaphat és rákérdez akár nálad. Ha kérdezget, akkor vagy sínen.

10-15 perc beszélgetés után meg elkéred a számát és randizol vele később.


Kár értelmetlenül rettegni a durva elutasítástól. A legdurvább nekem az volt egy párszor, amikor a lány szó nélkül tovább ment és nem is válaszolt. "Nagy szám." Túl lehet élni.


21/F (Tapasztalataim: Több mint 50 lányt szólítottam meg a fenti módokkal az utóbbi fél évben a fenti típusú nappali nyilvános helyeken) (Eredmény: 10 lánnyal randiztam, ebből 6 lánnyal csókolóztam, 4-gyel szexeltem és az egyikük most a barátnőm)

2014. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 To7ka ***** válasza:

Ez amit írtál valóban tök jó, de hatalmas önbizalom kell hozzá!:) Ha a kérdezőnek nincs meg, nehéz lehet a 0-ról felhúzni és fenntartani akár egy pár perces beszélgetést. Csak egy példa volt a névjegykártya osztogatás, hogy ha félénk kicsit, de egy jó betanult mondattal szívesen nyit, akkor csak tegyen egy kellemes benyomást, tegye magát valahogy elérhetővé, mosolyogjon és csak utána folytassa bátrabban a párbeszédet, ha felkeresi (tehát megvan a kölcsönös szimpátia:))


Nem, rendezvényeken (előadás, vagy sportesemény) szólítottam csak le ismeretleneket, ahol volt egy közös téma. Több lány barát/barátnő is panaszkodott, hogy rosszul van, ha csak nyugodtan sétálna, ügyintézne, és fura idegen srácok leszólítják. Embere válogatja biztos.:)

2014. dec. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Több lány barát/barátnő is panaszkodott, hogy rosszul van, ha csak nyugodtan sétálna, ügyintézne, és fura idegen srácok leszólítják. "


Biztos vannak ilyenek, de: És? Csak úgy találhatod meg a rád nyitottakat, ha próbálkozol. Nem tudhatod előre hogy kinek jössz be és kinek nem, ezért kell sokat próbálkozni és tetszik-nem tetszik, de a sikerek érdekében a nagy számok törvénye szerint ismerkedni. Sokkal megismerkedve találhatod meg a keveseket, akikkel illetek egymáshoz.

2014. dec. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 To7ka ***** válasza:

A Te arányaid nézve, 5 lány csókolózott egy pár napja még idegen sráccal, 3 le is feküdt vele úgy, hogy utána maximum a véleménye romlott a pasikról (nyitott egy idegen felé az utcáról, még ha beképzelt is vagy, beletudod képzelni magad a lány helyébe, akit ejtettek utána). És nagyon sok randizott veled úgy, hogy szintén nem lett belőle semmi. Elég jól lehet szűrni, ha olyan helyeken próbálkozol, ami már rögtön egy közös pont lesz bennetek!:) És lehet, hogy Téged ez nem érdekel, nem törődsz vele, de a nagykabátos úriemberek is hasonlóan vélekednek a parkban. Ízlések és pofonok!;) Ha én sétálok vagy vásárolni vagyok minél hamarabb intézni akarom a dolgomat, ha elmegyek lazulni egy eseményre, már szívesen beszélgetek másokkal, türelmesebb, jobb kedvű vagyok, és tudom, hogy hasonló érdeklődésű emberek vesznek körül.


És az első megjegyzéseddel továbbra sincs bajom (2-al annál inkább), de akkor is kell hozzá egy nagy adag önbizalom és határozottság. Meg belőled kiindulva egy hozzáállás, hogy ha nem is illünk össze, legalább megfektetem.

2014. dec. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni.
2014. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ejtettem senkit. Minden lánnyal azért sikkadt el a kapcsolat, akikkel szexeltem vagy csókolóztam, mert hosszú távon nem voltam elég vonzó nekik.


1 éve még csak egy begyepesedett kis kocka voltam és csak kb. azóta kezdtem el változni az élet minden területén (edzek, sok helyre eljárok, merek csajozni, stb.). 1 év alatt azért nem tudtam teljesen új személyiséget szerezni és az alapszemélyiségem bizony nem vonzó a lányok számára, ez kiütközik.


Szerintem akikkel lefeküdtem, konkrétan volt olyan lány is, aki nagyon szexelt volna már valakivel és pont kapóra jött neki hogy egy tök idegen sráccal megteheti (és emiatt az ismerősi köre nem fogja megtudni és nem nézik rib-.ancnak).


Egy másik lányt szintén szerettem volna ha a barátnőm lesz. 4 randi és 1 hét ismeretség után lefeküdtünk először, aztán még néhányszor, de valamit vele is elronthattam, mert a szex után 2 héttel megszakadt közöttünk a kapcsolat és nem reagált semmilyen megkeresésemre.


Egyszerűen hiába tanultam meg az alapokat nagyjából (hogyan kell beszélgetni a randikon vagy megszólításkor, hogyan kell számot elkérni, randizni, csókolni, eljutni a szexig), azt mondanám sokat kell még fejlődnöm. De most találtam egy lányt, akivel jól érzem magam. Remélem ezt nem szúrom el.

Látod, pl. ezt is megtanultam tapasztalatok útján, hogy a lányok sem mind csak ártatlan virágszálak, akik komoly kapcsolatot akarnak bármi áron, hiszen találkoztam már olyannal, akivel nem ez volt a helyzet. Ezért jó ilyen tapasztalatszerzés útján megismerni a nőket. Nem akarok nagyot mondani, de már most úgy érzem hogy fél év alatt többet csináltam csajozásban, mint a férfiak 80%-a egész életében.

2014. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!