Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Romantikus fiúk léteznek-e?

Romantikus fiúk léteznek-e?

Figyelt kérdés

A közhiedelemmel ellentétben nem minden lánynak ideálja a bunkóság, én kifejezetten érzékeny vagyok, és biztos vagyok benne, hogy mellém egy romantikus (nem =nyámnyila) férfi illene, de idáig csak a mesékbem találkoztam még csak velük.

Amikor kapcsolatra gondolok, akkor nekem az ölelkezés, összebújás, romantikus randevúk és kéz a kézben séták jutnak eszembe, ahol a férfi nőként, a nő pedig férfiként kezeli a nőt.


2014. nov. 29. 20:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

én mindig megöleltem a volt barátnőmet amikor találkoztam vele, ezek a dolgok nálam így tudat alatt jönnek elő. Néha fogalmam sincs mit csinálok csak csinálom, megfogom a derekát a kezét átölelem ösztönösen.


Én nagyon együtt alvós vagyok (bár sokszor nem volt rá lehetőségem), de összebújós típusban. Plusz nekem néha annyi is elég hogy odabújjon napközben mellém csendben, békésen.


Egyébként én nem is értem kéz a kézben vagy átfogva a derekát, én máshogy nem is mennék a barátnőmmel bárhol, mert számomra az azt jelezné, hogy vagy nem akarom felvállalni vagy nem vennék észre, hogy mi együtt vagyunk, nekem ez ilyen kimutatás, hogy igenis mi egy pár vagyunk és nekem így esik jól.


Volt egy ismerősöm ők sose fogták meg egymás kezüket, hülyén is néztek ki, mikor sétáltak.


A randikra visszatérve, én nem szeretek semmitsem elkapkodni, és ez általában oda vezet, hogy meghíusul az összes csajjal való kapcsolatom.


Ha elviszek valakit randizni, általában már konkrét lépést vár, amit én biztos nem fogok megadni, mert csók meg ilyenek szerintem nem az első randira valók.


Amit kihagytál az a szex, én lefeküdni se szeretek rögtön aznap amikor összejöttem a párommal. És itt nem arról van szó, hogy nem kívánom vagy valami, hanem tiszteletadás. Elsősorban a kapcsolatnak meg neki.


Elvégre nem szexkapcsolatot keresnék.


De most érdekes hogy te ilyet keresel, mert hidd el, elég sokat ismerkedem és ez az egész amit itt leírtam egy hátrányként fogom fel.


Ma már nem szeretnek randizni a lányok, főleg ha egy helyen találkozol velük.


20/f

2014. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
léteznek, létezünk, csak az a baj, hogy kevés lánynak ideálja ez, pláne fiatal korban, így az a pasi amelyik romantikus beállítottságú az is pár csalódás után szép lassan felveszi azt az átlag pasi ideált amivel tud legalábbis képes párt találni, így kihal belőle a romantika, mert főleg fiatalabb korban de a csajoknak többnyire nem az kell, én részemről tudok az a ridegebb keményebb is lenni, de alap beállítottságon romantikus vagyok. 19/F :)
2014. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly volt egy lány akinek udvaroltam.

Ahogy azt én természetesnek tartom elmentünk randizni egy jó párszor, vittem neki mindig virágot, szépen beszéltem vele, tisztelettel. Bókoltam is, de nem túlzottan, csak finoman. Tudtam, hogy szereti a saját készítésű ajándékokat ezért rózsát festettem neki, majd azzal leptem meg. Minden jó úton haladt, aztán közbe jött a téli szünet az egyetemen. Januárba mire találkoztunk újra, már volt pasija. Egy tahó bunkó állat. 30-án megismerkedtek, szilveszterkor meg már együtt is voltak.

Ez volt az a pont ahol eldöntöttem, hogy nem leszek romantikus, még ha ez is jön ösztönösen, mert nem éri meg...

2014. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden romantikus, érzelgősebb srácot szörnyeteggé tettetek. Akik még léteznek, ők elszigetelten, barlangokban, magányosan élnek, a nyilvánosan mutatkozók pedig a szörnyeteg maszkját öltik magukra, s inkább nem mutatják meg valódi arcukat.
2014. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Léteznek, de én személy szerint igyekszem ezt az oldalamat nem kimutatni, mert romantikus fiúk a kutyának se kellenek. Különösen azoknak a lányoknak nem, akik azt állítják, hogy ilyenre vágynak.
2014. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok? 18-22? Máris feladtátok, hogy találjatok olyan lányt, aki megbecsüli az igazi éneteket? És ha úgymond valaki a vadállat álarcotokba szeret bele, akkor mit fogtok tenni? Örökké játszátok a nagymenőt?
2014. nov. 29. 21:20
 17/20 anonim válasza:
Előző válaszolónak teljes mértékben igaza van!
2014. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én pl. 22
2014. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok, de a huszonéves lányok ugyanúgy nem vágynak romantikára.
2014. nov. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

23 vagyok, de nem egy lánynál próbálkoztam, és semmi eredményem nem volt.

Sőt volt amikor lenyámnyiláztak, hogy egy igazi férfi nem viselkedik így...

2014. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!