Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek még romantikus,...

Léteznek még romantikus, figyelmes pasik?

Figyelt kérdés
Akik nem csak arra mennek, hogy meglegyen nekik az adott csaj, hanem törődnek is vele. Annyira el vagyok keseredve, mert eddig egy ilyen fiúval talákoztam. Írhatnátok :) 17/L
2013. nov. 17. 19:43
1 2 3
 1/24 errre ***** válasza:
52%
akkor te már megvoltál pár ilyen pasinak?:D
2013. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak dugni, hanem főzni is tudok. Mindkettőt jól.
2013. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Leteznek, ilyen vagyok pl en is, de perpill baromira nincs olyan csaj akiert megerne torni magam, akkor meg minek.


Amilyen a kereslet olyan lesz a kinalat is.

2013. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
dehogy is :D azért ne keverj össze a k*****l :D
2013. nov. 17. 19:48
 5/24 anonim ***** válasza:
persze, csak rossz helyen keresgéltél eddig:)
2013. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem és nem is akarom megérteni ezt a gondolkodást.

Mindig az van, hogy legyen a pasi kedves, figyelmes, törődjön a másikkal, de ha az ember fia ilyen akkor mégse kell mert akkor jön, hogy nem elég tökös vagy vagány.

2013. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyesmi féle vagyok , de elegem van belőle. Hiába törődtem az adott csajjal és alakult kettőnk közt a dolog mégis egy másik csávót választott...


17/f

2013. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, csak mivel az ilyen srácok általában csendesebbek, visszahúzódóbbak (és rendszerint átlagos külsejűek, kevésbé helyesek), ezért a lányok többsége figyelemre se méltatja, unalmasnak tartja őket. Rosszabb esetben meg visszaélnek a srác jóindulatával, odafigyelésével, és lelki szemetesnek használják őket, és barátságon túl nem tudnak mást érezni irántuk.
2013. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Általában az izmosabb és tesztoszterontól bűzlő kanokat választják a lányok. Most már bátran kijelenthetem, hogy az, amit te keresel, ugyan létezik, de senki nem kíváncsi rájuk.
2013. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, csak túl fiatal hozzád képest :/
2013. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!