Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek még romantikus,...

Léteznek még romantikus, figyelmes pasik?

Figyelt kérdés
Akik nem csak arra mennek, hogy meglegyen nekik az adott csaj, hanem törődnek is vele. Annyira el vagyok keseredve, mert eddig egy ilyen fiúval talákoztam. Írhatnátok :) 17/L
2013. nov. 17. 19:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha ilyet találnál,hamar megunnád..
2013. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. A szex az egy dolog, de nálam annál sokkal fontosabbak az érzelmek, és ahogy te is írtad, hogy törődhessek a társammal. :)
2014. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
ezt örömmel hallom :)
2014. ápr. 27. 16:25
 24/24 PearlDiver ***** válasza:
#3 nem értek egyet azzal, hogy amilyen a kereslet, olyan a kínálat. Sajnos a kínálat minőségét lehet befolyásolni olyan eszközökkel, mint a média, filmek, trendek stb. És sokan írják jogosan, hogy rengeteg lánynak kificamodott ízlése van - ez nem is olyan meglepő, ha mondjuk belenézel egy olyan műsorba, mint a valóvilág. Úgyhogy üzenem a lányoknak, vegyék komolyan az összes fiút, hacsak az ellenkezőjére rá nem szolgálnak.
2014. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!