Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek még romantikus,...

Léteznek még romantikus, figyelmes pasik?

Figyelt kérdés
Akik nem csak arra mennek, hogy meglegyen nekik az adott csaj, hanem törődnek is vele. Annyira el vagyok keseredve, mert eddig egy ilyen fiúval talákoztam. Írhatnátok :) 17/L
2013. nov. 17. 19:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
elhoppoltam az utolsót. bocsi.
2013. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%

Léteznek,csak sajnos egyre kevesebben mert ha ilyenek vagyunk akkor le sem szarnak minket,kihasználnak és eldobnak a csajok maguktól.7 éve keresek magamnak olyan csajt,aki végre ezt tudná értékelni és persze engem is,nos még nem találtam meg sajnos,pedig nagyon jó lenne már. :/

22/F

2013. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
81%
Igaza van az előttem szólóknak,mert vannak ilyen srácok én is ilyen vagyok,de én is mindig úgy járok,hogy mire komolyabb lenne a dolog,addigra mindig egy másikat választanak... 18F
2013. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%
Vannak még olyan lányok, akikért érdemes romantikusnak, figyelmesnek lenni?
2013. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%
Még annyit tennék hozzá saját tapasztalataimból, hogy jól ismerem a korlátaimat, tudom, hogy nem vagyok nagy szám külsőre, de nem sokra mentem a figyelmességemmel. Az ajtóban előreengedem a nőket, a kocsiajtót kinyitottam már pár lánynak, ha szállítottam őket, aki közelebb állt hozzám, rákérdeztem, hogy mi a baj, ha láttam, hogy van valami stb. Ehhez képest még mindig egyedül vagyok, bár már lassan kezdem megszokni. A 8-as voltam.
2013. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%
Vannak, csak le se szarják őket az értelmes nők. Nekem van munkám, autóm húsz évesen és mégse kellek egy értelmes nőnek sem, mert mindenkinek a semmirekellőek kellenek, akik egy vacsorára sem tudják elvinni a lányt, mert annyi pénzük sincs. Még a buszra is aputól kell pénzt kérni, de nekik valamiért van barátnőjük. Akkor hol vannak az olyan nők, akik a valamirevaló férfit keresik?
2013. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én szeretek este,kézenfogva a Hold fénye alatt sétálgatni,összebújva filmezni,meglepi vacsit készíteni a Páromnak,az ágyba vinni a reggelit,ha elmegyek elé,akkor virágot viszek Neki,stb. ^^

És többre értékelek egy csókot,mint egy szexet,olykor több érzelem van benn. De persze a szexet sem vonom meg Tőle! :P

2013. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%

Én romantikus vagyok és csöndes.Csak gyakran a nők ezt összetévesztik a töketlenséggel!

Azért szarnak rám magasról.

2013. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%
Léteznek, de inkább a trendhez igazodunk. A romantika ma nem sok lánynak jön be, felesleges erőltetni.
2013. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%

Biztos léteznek még.

Én már kiöltem magambol ezeket a tulajdonságaimat, így azért jobb:))

23f

2013. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!