Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A kék szemű lányoknak sok...

A kék szemű lányoknak sok esélyük van a fiuknál vagy nem? 16/L

Figyelt kérdés
Nekem tengerkék szemem van és két tizenhét éves srác is kinézett magának. :) (szőkésbarna hajam van ami a mellemig ér. Hullámos és göndör keverék)
2014. nov. 26. 22:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a barnaszeműeknek gyönyörű a szemük :) és a legjobb barimnak is olyan van de neki van barátja :)
2014. nov. 26. 22:57
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekte NŐKNEK szép az.


A baj akkor van amikor a másik oldalon állsz. És nem a "szexi" fajta hanem az ami inkább már fekete "rajos" (sajnos). Pupillám nem is látszik csak fényben

2014. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A barétnőmnem gyönyörű kék szeme van *.* de a barna sem rosz :) 16/f
2014. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Biztosan nem csak a szemed színe miatt néztek ki maguknak.Beszélgess velük és úgyis kiderül,hogy egy hullámhosszon vagy e valamelyikkel.Gondolom azt tudod,hogy ebben a korban a fiúkban erősödni kezd a másik nem iránti érdeklődés szexuális formában.Vigyázz!Ne azt válaszd amelyik csak szexelni akar,aztán ha nem úgy csinálsz valamit akkor lecserél. Igen a kék szem,szőke göndör haj nagyon felizgatja a fiúkat.De ettől ne érezd magad jobb nőnek.Ezt a szüleidnek köszönheted. :-)
2014. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14


Hát akkor én köszönhetem a "cigányos" szemszínt meg a "zsidós" orrot amit kaptam és nem igazán nyerő kinézetre...

2014. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
engem az bosszant, hogy a cigány meg néger kinézetű fiúkhoz vonzódnak a lányok többnyire, nekem meg árjaként alig van esélyem
2014. nov. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!