Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az okos lányoknak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LoveGame kérdése:

Az okos lányoknak nincs esélye a fiúknál?

Figyelt kérdés
Régóta problémám van ezzel kapcsolatban.Értelmes lány vagyok,ősztől az ország egyik legjobb egyetemére fogok járni.Több nyelven beszélek, sok témakör érdekel.Sok versenyt nyertem,mind tanulmányit,mind sportolóit.Csinos vagyok,magas,ázsiai kinézetű,formás,tíz éve sportolok.Jó hallgatóság vagyok,szeretek nevetni, ápolt vagyok és csinosan öltözködöm.Mégis a sok fiú ezzel a mondattal koppint le:,,bocsi, de túl okos vagy..." Mi a baj? Nem okoskodom,és nem erőltetem rá másokra a véleményem. Miért nem akarnak semmit sem a fiúk egy olyan lánytól, akinek pl. határozott véleménye van a politikáról?Szerintem sok lány szenved ezzel a problémával.Kérlek segítsetek!
2010. aug. 7. 00:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

ez azt jelenti,hogy még nem jött el az igazi.

aki ilyen szöveggel lekoppint egy ilyen főnyereményt,az maga bánja .ne te :)

2010. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom 1 honapnal tovabb elviselni, ha a baratnomnek nincs velemenye, nincsenek onallo gondolatai. A mostani baratnommel 5 honapja vagyok egyutt, es minden ok :) Beszelgettem vele mar elmeleti fizikarol is...
2010. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
ha ázsiai vagy akk ne csodálkozz mert white power
2010. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Majd az egyetemen találsz méltó partnert, ne add fel :)

21L

2010. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Csapasd, te meg légy szíves ne itt fejtsd ki a rasszista nézeteidet!


Köszönöm

2010. aug. 7. 00:44
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nincs gond, azzal sem hogy okos egy lány, de a politikától hánynom kell, ismerek egy lányt aki sokat foglalkozik ezzel, nagyon szép lány és értelmes de el nem tudnám viselni.
2010. aug. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

első válaszoló vagyok!

igen! az egyetemen biztos találsz egy intelligens helyes pasit :)

csapasd,kopj már le!

2010. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hova fogsz járni? Melyik egyetem, melyik kar?


20/f

2010. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ELTE-BTK
2010. aug. 7. 00:46
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
itt is adjon az isten Csapasd
2010. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!