Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél mi a alapján...

Ismerkedésnél mi a alapján tudhatom, hogy egy férfi szereti-e a BDSMet?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos nekem egy kapcsolatban, hogy a barátom olyan legyen, aki szereti a dolgot, élvezi, nem csak az én kedvemért furcsálkodva teszi meg.

Nem szeretnék BDSM témájú társkeresőkön ismerkedni, mivel nem egy bdsmkapcsolatot szeretnék, hanem egy normál kapcsolatot, ahol van az is, de a hétköznapokban alapesetben nem áll fent alá-fölé rendelt viszony. Persze néha tetszik, ha a dolog "túlcsúszik" az ágyban történteken,de értitek, na :D


Szóval mégis honnan a francból tudhatnám, kivel érdemes ismerkednem? Egyből nem kérdezhetek rá, és a kapcsolatban is el kell telnie valamennyi időnek, amíg megbízunk a másikban.


Kicsit idióta a kérdés, de reménykedem, hátha kapok használható tippeket.. :)


Köszönöm a válaszokat!


20/l


2014. nov. 21. 12:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kb erősen hajaz erre a fickóra :D


[link]

2014. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
Ha téged kell alázni, akkor szerintem sokan benne vannak, ha a férfi lenne az alázott, akkor csak valami lelki sérült anyuci kedvence fog veled leállni.
2014. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha a beteg le lesz kötözve a műtőasztalon akkor is felizgulsz majd???? :D :D :D

Csak vicc volt ne vedd komolyan. :)

2014. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%

Azt kapásban le tudod venni egy férfiről, hogy mennyire nagyvonalú, ragaszkodik-e az életben mindig a kicsinyes szabálykövetéshez, vagy rugalmasan képes értelmezni jogszabályokat, lazán kezelni a társadalmi normákat.


Tipikus az, hogy minél magasabb pozícióban van egy férfi, vagy minél autonómabb (vállalkozóként nincs főnöke), annál inkább függetleníti magát a kisemberektől elvárt normáktól (pl. korra jellemző erkölcstől), mert úgy érti, hogy ő ezek felett áll.


Ilyen ember jellemzőn saját szexualitásról is könnyed természetességgel - tolakodás nélkül - tud beszélni olyan beszédpartnerrel, akiben potenciálisan szexpartner lehetőséget is érez.


37F

2014. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gonddal én is "küzdök", bár igazából még nem próbáltam a dolgot, mivel az eddigi összesen 2 barátnőm teljesen kizárta a BDSM legenyhébb formáit is. Egy idegennel nem kezdek el a szexuális vágyaimról beszélgetni, amikor meg már kialakult a bizalmi viszony egy párkapcsolatban, nemleges válasz esetén csak ezért nem fogok szakítani.
2014. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
Pont tegnap gondolkoztam azon, hogy kéne találni valakit, akit nem riaszt a dolog. Itt anonimitás van, úgyhogy akár magammal is lehetek őszinte. :)) Nekem bejön egy kicsit a dolog :P. Megvagyok nélküle is, de nem volna rossz egy-kétszer ezt is kipróbálni. Már azt a részét, ha nekem kell dominálni. Ha privátban megmutatod magad, akár tovább is gondolhatnánk a történetet, helytől, tetszéstől és lehetőségtől függően. ;) 21/F
2014. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én néha szeretem és szerintem sokan vannak így vele. Csak változatosan.

Te melyik fél szeretsz lenni,vagy változó?

Ugye máshogy is szereted azért a szexet, "normális" módon?

Mert ha téged CSAK a BDSM vonz,akkor tényleg nehéz dolgod lesz.

De olyat aki szivesen benne van ebbe IS, szerintem könnyen találsz.

30F

2014. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdezd Mr. Bdsm-et! :D
2014. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%

Férfiként erre nem tudok korrekt választ adni, több okból is.

1. Sosem kérdeztem ilyesmit férfitól, ezért nem ismerem a reakciókat.

2. Egyébként sem tudom hogyan kell férfival ismerkedni, pláne nem ilyen finom dolgokat nem tudok.


Nos, a nőkkel kapcsolatban sincs igazán ilyenféle ismerkedős tapasztalatom, ezért nem közvetlen tippeket adok, csak úgy "nagyjábóliakat". Ezt úgy értem ,hogy direktben ilyesmit még sosem kérdeztem :D (Mármint személyes ismerkedésnél)


De azért valamennyire mindig be lehet lőni, hogy áll a lány (vagy akár fiú) az ilyesmi témákkal, és erre vannak ötleteim.


Például: konkrétan volt, hogy egy sorozatról beszélgettem egy csajjal, és azt mondta, hogy az első két rész után nem nézett belőle többet, mert abban a sorozatban "nem jól bántak a nőkkel". Nos, ilyen hozzáállással kevés nő fogja akarni, hogy jól elverd esetleg a popsiját pirosra, vagy szubmisszív szerepjátékot játsszál vele, de a dominád se nagyon lesz, inkább a hercegnőd. :D


Szerintem a reakciókból kell megalkotni az előzetes véleményed, ami vagy pontos lesz, vagy nem. Ez azt jelenti, hogy nem direktbe kérdezel tőle szexuális vágyairól szóló kérdést (gondoljunk bele, ez mégis csak nagyon keményen magánügy, egy normális ismerkedés simán megbukik egy ilyen kérdésen. Nyilván van olyan laza ismerkedés, ahol belefér, de szerintem nem ez az átlag. Ráadásul aki lazát vetít egy például vicceskedve szexről szóló beszélgetésrésznél, az attól még lehet egy atomprűd később az ágyban).


Ezért szerintem a másik ember reakcióit kell alapul venni, de nem olyan helyzetben, ami ki van hegyezve és tudja, hogy figyelik és zavarban van -mert hát Róla van szó!-, hanem általánosságban. Szerintem a fenti példám elég általános helyzet, ahol nincs szükség vetítésre.


Mondok egy másikat. Lányként meglepve, elcsodálkozó tekintettel elmeséled az ismerkedés során, hogy teljesen elképesztő dolgot láttál tegnap a neten, valami angol cikket linkelt neked egy bnőd, ahol a nők póninak voltak beöltözve és közönség előtt húzták a dominájuk fogatát szájukban a zablával. És h te most láttad ezt először, mit gondolsz?

Nyilván elsüt egy viccet arról h "miket nézegetsz Te? :DD" (de hát erre kell a "bnőm linkelte" duma). És mielőtt állást foglalnál -megmaradva a rácsodálkozós szerepkörben, aki se nem ítéli el, se nem támogatja-, kikéred a véleményét, finoman és nem tolakodva, majd bármit mondd, helyeselsz. Megmaradsz normálisnak, de megtudod mit gondol. Talán el tudtok menni másféle bdsm területekre, ha úgy hozza a beszélgetés fonala (talán jobb esetekhez is, ahol jobban kiderülnek dolgok).

(Ehhez hasonló téma, ha a Szürke 50 árnyalatáról, mint könyvről kezdesz vele beszélgetni. Bár ez veszélyesebb, mert nincs alibi (barátnő linkelte). Ha Te olvastad, ki fogja kérni a véleményed -talán elsőnek, ha nem kérdezed vissza elég hamar az igenlő válaszára azt, hogy "és, hogy tetszett? =)-, és akkor elárulsz magadról dolgokat. Ha nem olvastad, és ő sem, akkor felmerül a kérdés: minek kérdezted? :D Ha te nem olvastad, de ő igen, akkor kikérheted a véleményét, és megkérdezheted, hogy ajánlaná-e neked. Nos, ez az utolsó egy remek felfedezős eset, de szerintem elég ritkán is jönne be :D De ez a könyv szerintem jó tapogatódzós téma.


A reakciói értelmezéséhez kell egy kis tudás a nonverbális kommunikációról. Nem saját kútfőből kell ezt kitapasztalni. Én Joe Navarrotól a Beszédes testek c. könyvet ismerem, talán nyújt némi segítséget annak megállapításához, milyen helyzetbe hoztad egy ilyen kérdéssel-most a pónis példámra gondolok-. Például megtanulod a könyvből mik az idegesség jelei.


Ha a srác ideges lesz, az miért lehet? Egyrészt azért ,mert érintett a dologban. Hoppá! Rajtakaptad.

Másrészt azért, mert kiveri nála a biztosítékot, hogy lehet valaki ennyire aberrált, mint ezek a nők?! Hidd el, el fogod tudni dönteni, melyik eset igaz rá. :D


Az átlagembert ez a téma nem izgatja annyira, h ideges legyen tőle. A normális viselkedés a visszacsodálkozás.


Még a tapasztalt bdsm-es emberek is adnak árulkodó jeleket arról, ha rajtakapják őket. Más kérdés, hogy ezt 100-ból 1-2 ember se nagyon veszi észre :D


Remélem tudtam segíteni. Ezek főleg ötletek voltak, de ennyi jutott eszembe elsőre.

23/F

2014. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Sajnos a kérdésedből nem derül ki, hogy te a bdsm melyik oldalát kedveled. Sub, vagy domináns partnert szeretnél, mert nem mindegy.?


F30

2014. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!