Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél mi a alapján...

Ismerkedésnél mi a alapján tudhatom, hogy egy férfi szereti-e a BDSMet?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos nekem egy kapcsolatban, hogy a barátom olyan legyen, aki szereti a dolgot, élvezi, nem csak az én kedvemért furcsálkodva teszi meg.

Nem szeretnék BDSM témájú társkeresőkön ismerkedni, mivel nem egy bdsmkapcsolatot szeretnék, hanem egy normál kapcsolatot, ahol van az is, de a hétköznapokban alapesetben nem áll fent alá-fölé rendelt viszony. Persze néha tetszik, ha a dolog "túlcsúszik" az ágyban történteken,de értitek, na :D


Szóval mégis honnan a francból tudhatnám, kivel érdemes ismerkednem? Egyből nem kérdezhetek rá, és a kapcsolatban is el kell telnie valamennyi időnek, amíg megbízunk a másikban.


Kicsit idióta a kérdés, de reménykedem, hátha kapok használható tippeket.. :)


Köszönöm a válaszokat!


20/l


2014. nov. 21. 12:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%

Zakkant világ!

Inkább azon gondolkozzál milyen egyetemet fogsz elvégezni mint ilyen baromságokat!

2014. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, legegyszerübb ha rákérdezel, nem fogja leharapni a fejed, vagy kérdezd meg hogy vannak-e ilyen vágyai, hogy csak kiváncsiságból érdekel, ennyi, nem kell túlzásba vinni, szerintem tök normális ha rákérdezel és akkor nem zsákba macska lesz
2014. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Kurtz Bickle ***** válasza:
Vannak akiknek az itteni felhasználónevében van erre utalás. Amúgy nehéz.
2014. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát ezt sehonnan nem fogod megtudni. Ritka akit csak kicsit érdekel, én pl. ilyen vagyok, de majdnem 2x annyi idős+foglalt és lemondtam róla, mert általában nőkben vagy valakit totálisan érdekel a dolog vagy egyáltalán nem. De szerintem azért írhatsz olyan társkeresőkre és megírod, hogy hétköznap nem akarsz olyan viszonyt. Nem hiszem, hogy mindenki mindig úgy él.
2014. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

nem kell rajta gondolkoznom, másodéves vagyok orvosin, reményeim szerint el is fogom végezni.


kérlek legközelebb ne olyan tényekre alapozd a válaszaid, amikről fogalmad sincs :)

2014. nov. 21. 12:52
 6/22 A kérdező kommentje:
való életben 1000x jobban szeretek ismerkedni, de valószínűleg ha nem találok megoldást, az lesz, mint amit írtál, 4es.
2014. nov. 21. 12:54
 7/22 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy rákérdezel kissé deviánsabb szexuális vágyaira/fantáziáira.
2014. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
2es, szinte ismeretlen embereknél kissé furcsa egy ilyen kérdéssel indítani :D nem szeretné senki idejét sem pazarolni
2014. nov. 21. 12:55
 9/22 anonim ***** válasza:
14%

Akkor az egyetemi dolgaidra fordíthatnál figyelmet.

Igen minél iskolázottabb valaki annál nagyobb kifordultságai vannak.

2014. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

jhajj, 9es, jhajj.. :D

inkább nem is reagálok. hoppá, ezzel már megtettem. na mindegy, remélem értesz belőle :D

2014. nov. 21. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!