Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mekkora hátrányt...

Lányok, mekkora hátrányt jelent nálatok ismerkedésnél, ha az adott férfi magányos?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem hátrány, ha nagyon annak érzi magát, akkor én szívesen beszélgetek vele. Hidd el, tudom milyen rossz és nagyon jó, ha olyankor legalább 1 személy figyel rád.
2014. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
100%-os hátrányt jelent náluk... Ha ezt megtudják, onnantól kezdve nem szoktam érdekelni őket!
2014. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mintha van már van egy másik nője is :D
2014. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 DanteSparda ***** válasza:
100%
engem minden csaj lekoptatott eddig azzal a dumával hogy magányosakat senki sem szereti
2014. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Az attól függ, milyen mértékben az. Ha a magányossága azt is jelenti, hogy képtelen felfogni, hogy nekem van rajta kívül is életem (például számomra fontos családtagok és barátok, velük közös programok), és féltékeny, nem enged el sehova, ki akar sajátítani, az már nagyon durva. Ha túlságosan szeretetéhes, azt én nem bírnám.
2014. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

"Jobb mintha van már van egy másik nője is :D"


Egy chat oldalon meg szokták tőlem kérdezni a csajok, volt e már csajom, válaszolom, hogy nem volt még, onnantól kezdve vagy leoltanak, vagy szó nélkül kilépnek... Erről ennyit!

2014. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
6: nem kell idegeneknek őszintén válaszolnod.
2014. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja csomó munkatársam még felesége mellett más csajokat kezelget, csak bosszantó h aki egyedül van meg semmi nem jön össze, miért nem olyan palikat keresnek ezek a nők akár szeretői státuszra is, miért olyant aki elkötelezett, csak azért írom ezt mert rengeteg ilyenről tudok, hallok.
2014. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

"6: nem kell idegeneknek őszintén válaszolnod."


Volt, hogy nem válaszoltam őszintén, nem hitte el, hogy volt már valakim, a lányok valahogy megsejtik ezeket a dolgokat akár neten keresztül is!

2014. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LeftBehind ***** válasza:
Magányos férfi nem kell senkinek, ha még kiderül hozzá hogy soha nem is volt barátnője és/vagy szűz, na ott végleg elvágták a kötelet. Nem találkoztam még egy korombeli csajjal se, akit ne taszított volna a tapasztalatlan pasi gondolata. Akik még ezt az egészet romantikusnak találják, azok vagy 6-7 évvel alattam (21 évesen nem buli), vagy 20 évvel felettem járnak.
2014. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!