Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

középsulis 10. Osztályos vagyok van egy lány végzős most .

Bármikor mikor elmegyünk egymás mellett a folyosón rám mosolyog.

Bármilyen kedve van szomorú tekintet , de mindig rám mosolyog. (Visszaszoktam én is )

Mit kéne tennem?LétezIl, hogy tetszem neki?



2014. nov. 10. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, vállal-e nyelvtanból magánórákat. Ha igen, akkor ott döngesd meg!
2014. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi (y)
2014. nov. 10. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet. De vigyázz! Az agyad könnyen megtéveszthet és így azt látod amit látni szeretnél - ami egy torzított valóság - és nem azt ami van. Lehet nem is mosolyog, vagy ha igen nem rád vagy ha rád is lehet csak mókásnak tart vagy amolyan "kisöccs típusnak" vagy emlékezteted valakire.


Megoldás: próbálkozz szorosabb kapcsolatot kiépíteni.

2014. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy olyan ember , hogy bárkihez oda tudok menni az a baj :/
2014. nov. 10. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos sejtettem, mivel emlékeztetsz magamra. Ezért is mondtam, hogy légy óvatos. Még anno mikor iskolás voltam én is be tudtam képzelni ilyen dolgokat... De tenni sosem mertem semmit.
2014. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem jobb egy biztos nem, mint a talán. Nem kell rögtön randira hívni. Beszélgess vele bármiről, legjobb, ha tudod mit szeret csinálni, mit sportol, akármi, ami elindíthat egy beszélgetést.
2014. nov. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy olyan ember aki bárkihez odatud menni :)

Visszahúzódóbb típus vagyok.

2014. nov. 11. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!