Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem? Nektek mi...

Mit kéne tennem? Nektek mi lenne a következő lépés?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, egyszer elmentünk meginni egy üditőt, tök jol elvoltunk, minden fain volt.

Beszélgettünk továbbra is, ma elmentünk bulizni, de nem így készültem, szóval semmi pénz nem volt nálam, vagyis hát kevés..Mondtam neki, hogy meghivnám szivesen, de nemhoztam magammal annyit, szóval ne is haragudjon, nem bunko akarok lenni.

Az a bajom, hogy ha beszélünk, tok kozombos, "jóéjt puszi" meg igy köszön el. Viszont, szokott keresni, meg ha találkozunk rengeteget jön, meg mosolyog rám. Ma is átöleltem, simogatta a kezem, odabujt, meg minden aranyos volt, hazament írtam neki hogy jóléreztem magam veled, ennyit írt : ":))"


mi legyen a következő lépés? teljesen kétértelmu ahogy viselkedik..:S


2014. nov. 1. 05:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Randi
2014. nov. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem kétértelmű ez, csak kissé félénk. Hívd el valahová randizni, és később csókold meg. Nem jó ha már 3-4 semleges randin vagytok túl, lépni kell.
2014. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit teszel, olyan szerelmes vagy már mint az ágyú:DD
2014. nov. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne mutass többet a rokonszenvből, az érdeklődésből, mint amennyit a csaj mutat, különben ráb#aszol.
2014. nov. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

durva van egy lány akivel találkoztam tökjól elvoltunk és a végén ő vetete fel hogy beszéljünk még meg tali de fbn meg alig ir nem nagyon válaszolgat semmi..

ilyenkot az ember tényleg csak fogja a fejét hogy mivan

2014. nov. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 De csak mutasson:D
2014. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: Egyáltalán ne mutasson! Nem kell a srácba belenevelni a naivságot. Járjon kétlábbal a földön, és legyen racionális rálátása konkrétan erre az ügyre is.
2014. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat sokszor megszivtam mar azzal hogy en tobbet adtam meg kiszagolom ha nem ketoldalu, igazabol ha szemtol szemben is ilyen kozombos lenne akkor mar reg nem erdekelne de igy kifogott rajtam nagyon..
2014. nov. 1. 09:51
 9/9 Kisboltos ***** válasza:

Sajnos én sem fogok tudni segíteni, mert én is pontosan ebben a cipőben járok. És megőrjít a dolog!!!

Ráadásul még ő vetette fel, hogy találkozzunk még...

Max annyit megtehetsz, hogy folyamat fenttartod az érdeklődésedet, és hátha egyszercsak megnyílik majd.

2014. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!