Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lenne a következő lépés?...

Mi lenne a következő lépés? Már a barátságig eljutottam, de hogyan tovább? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit megismertem a fősulin, először csak megkedveltem a stílusát, de minél többet megtudtam róla, egyre szimpatikusabb lett, és végül azt hiszem, szerelmes lettem.

Gondoltam jó ötlet lenne közelebb kerülni hozzá, és bár szinte csak fiú barátai vannak, mivel nagyon jól tanulok, ezért rá tudtam kezdetben fogni a találkozásainkra, hogy segítek neki tanulni, stb. Persze ő is megismert így jobban, kiderült, csomó közös hobbink van, nagyon jól kijövünk. De két problémát látok, ami akadályozhatja, hogy összejöjjünk. Az egyik a baráti köre, akik nagyon menő srácok, nagyon csinos barátnőkkel, és én inkább szürke kisegér vagyok. Félek, ciki lenne velem összejönnie. A másik gond, hogy ő tulajdonképpen nagyon félénk a lányokkal, soha sem járt senkivel, pedig nem csúnya, meg semmi (nem is meleg, még mielőtt valaki erre gondolna), csak az a terve, hogy egy lánnyal szeretne összejönni, akivel majd családot alapít.

Sajnos én nem vagyok vallásos, de eddig nem volt olyan fiú, akivel járni akartam volna,hiába udvaroltak nekem páran. Megfogadtam, hogy csak azzal járok, akibe szerelmes vagyok.

Gondoltam, hogy elé állok, és elmondom neki majd valamikor, de félénk vagyok én is, és félek attól, hogy elutasít.



2014. jún. 22. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:
sztem elég ha csak utalgatsz rá,h nagyon megkedvelted...
2014. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!