Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Következő lépés? Kissé elb....

Következő lépés? Kissé elb. sztam, vagy inkább más lehet a baj?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, még fél éve kb, de akkor neki is és nekem is volt párom. 20 éves én pedig 21. Ma már se nekem, se neki nincs meg a párja, és találkoztam vele egy szórakozóhelyen, de már jöttem haza, ezért csak egy futólagos szia volt az eset. Na szóval, láttam rajta, hogy nem vagyok közömbös, mosolygott, meg tényleg örült nekem úgymond, ezért ráírtam.


Egy hete beszélgetünk, egyszer elmentünk meginni egy üditőt, beszélgettünk, tök királyul elvoltunk. Ő Szegeden tanul, én pedig itthon vagyok, ezért nem tudtunk találkozni azóta, viszont ha nem írok neki, akkor keres ő, és teljesen normális velem.


Ma felhoztam neki, hogy jöjjön el velem egy helyre, ahova régóta akar ő is, de én holnap megyek, viszont ha jön akkor átrakom későbbre. Erre mondta, hogy nyugodtan menjek el. Mondtam neki, hogy mindegy, már terveztem mást, de mostmár el kell jöjjön velem. Erre közölte, " nem szeretem a kötelező dolgokat" . Na mondom fasza. Az a baj, nem tudok egyről a kettőre haladni vele. Elvagyunk , minden király, viszont nem érzem azt, hogy na most kéne egy szintel feljebb lépni, még akkor sem, ha szimpatizál velem. Mi lehetne a következő lépés? Hívjam el megint valahova? Kicsit már unom, hogy mindig én hozok fel mindent... nem szeretek ott falakat döngetni, ahol úgysem nyitnak kaput.. szerintetek?


2014. okt. 30. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
figyi, lehet, csak zavarban van és tőled várja a kezdőlökést. add meg a dolognak és ha utána is passzív marad akkor esélytelen. kalappal!
2014. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán közöld, hogy te most randit kérsz tőle nem pedig egyszerű találkozót, talán leesik neki.

Ám az is lehet, hogy ő most nem akar belemenni egy újabb kapcsolatba, el van veled úgy mint barát, de ennyi.

2014. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

aha, értem, köszönöm a válaszokat.

Szóval, akkor közöljem tisztán, hogy nemlenne kedved randizni velem ? Ez így nem túl fura?

2014. okt. 30. 22:59
 4/4 Kisboltos ***** válasza:
Nyomulni kell! Ameddig élből nem utasít vissza nyugodtan szabad. Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne itt feladni, és visszavonulót fújni. Akkor semmit sem ért az eddigi munkád. Próbáld meg megint elhívni valahová, amit akár randiként is kezelhetsz. Meglátjuk mi sül ki belőle.
2014. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!