Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem teszi meg a fiú a...

Miért nem teszi meg a fiú a következő lépést?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja beszélgetünk, általában minden nap. Ha suliban összefutunk, akkor csak köszön, nem áll le beszélgetni, de állandóan ír nekem üzenetet.Miért nem hív el sehova, vagy teszi meg a következő lépéseket? Én arra is gondoltam, hogy fél. Még nem volt baratnője, 16éves.

2014. okt. 4. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
pschyo te vagy?
2014. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ismeros a szitu... valoszinuleg (ahogy ezt megtudtam kesobb fiuktol)vele is az van, h a neten konnyebben kinyilik es mer veled beszelgetni, mint a valo eletben... az meg h miert nem lep, azt senki sem tudja, csak o... igen, lehet h fel, de lehet h nem...barmi lehetseges :) viszont te beszelgess vele mintha nem lenne semmi, maz ha eleg kozel kerultok egymashoz kerdezd meg tole h mert nem beszelget veled a suliban. vagy menj oda hozza te :)
2014. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*max es 15/L

Elozo voltam

2014. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!