Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ráírjak, vagy mit kéne tennem?

Anna126 kérdése:

Ráírjak, vagy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, kívül belül, mindenhogy..értitek.

Egyszer beszéltem vele személyesen,mert nem egy városban lakunk,ahhoz is nagy bátorság kellet hogy oda menjek hozzá, de meglepően kedves és kommunikatív volt velem. Ez pár napja volt azóta ismerősök vagyunk facebook-on, és még mindig nagyon kedvelem, de büszkeségből nem akartam rá írni! Most viszont úgy érzem,hogy be kell vállalnom és ráírnom, de nem akarom azt a szia, mizu, beszélgetést!

Fiúk szerintetek nem baj ha a lány ír rátok? és ti milyen beszélgetést várnátok? mit írjak??



2014. okt. 1. 17:08
 1/1 anonim válasza:
Egyáltalán nem baj, nyugodtan írj rá! Én biztos örülnék neki!És nem tudom hogy akkor miről beszélgettetek egymással, de az ott elhangzottakból pl felhozhatnál valamit. :) 18/f
2014. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!