Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha nem találom...

Mit tegyek, ha nem találom meg a páromat?

Figyelt kérdés
Tökre magányos és szeretethiányos vagyok. Élőben nem megy az ismerkedés, mert nem nagyon mozdulok ki, utazás közben meg nem igazán lehet ismerkedni. Neten viszont nincs olyan ember, aki érdekelne. Legfeljebb egy rövid ideig, d végül mindig barátzóna lesz belőle, vagy az sem. Zárkózott lány vagyok, de nem elutasító. És kép alapján magabiztosnak tartanak. Sosem jönnek oda hozzám ismerkedni az utcán, vagy suliban. Szórakozóhelyekre nem járok, nem is gondolom, hogy ott találnám meg a páromat. Túl válogatós lennék? Sok emberrel jól kijövök neten, de mégsincs senki, akiért rajongani tudnék, vagy ő értem.

2014. nov. 10. 04:37
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ez nem csak a te problémád.. Én 25 éves f vagyok és volt már jó pár kapcsolatom,de most szabad vagyok és nem mondom ,hogy élvezem, tanulok még, dolgozok is és nem vagyok boldog. Agyaltam kicsit és rájöttem,hogy azért mert még nincs baromi fullos állásom (nem keresek 300k-t havonta),nem lépek az önmegvalósítás felé,nem vagyok fizikálisan 10/10. És igen nem tudok olyan jól ismerkedni,mert gátak vannak bennem. De! Felismertem a hibákat, tanulok mint állatkert, heti 3x hányásig gyúrom magam az edzőteremben és hiszek abban,h ezeknek meglesz az a pozitív oldala,h megelégedek magammal és ismerkedni tudok majd. Ja! És ha összejössz valakivel és egy percig azt érzed nem az igazi hagyd a fenébe. Időpocsékolás. Egy szó mint száz, ki kell békülnöd magaddal, olyan párt válassz aki egy kaliber veled. Pénz,sportosság, agyi szint (egyetem v szakmuki) Ilyenek. Szia
2014. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kicsit Megnyugodtam, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Köszönöm mindenkinek a válaszát. :)
2014. nov. 10. 14:06
 13/13 anonim válasza:
nincs mit , 1500 ft ;) :P :D
2014. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!