Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha nem találom...

Mit tegyek, ha nem találom meg a páromat?

Figyelt kérdés
Tökre magányos és szeretethiányos vagyok. Élőben nem megy az ismerkedés, mert nem nagyon mozdulok ki, utazás közben meg nem igazán lehet ismerkedni. Neten viszont nincs olyan ember, aki érdekelne. Legfeljebb egy rövid ideig, d végül mindig barátzóna lesz belőle, vagy az sem. Zárkózott lány vagyok, de nem elutasító. És kép alapján magabiztosnak tartanak. Sosem jönnek oda hozzám ismerkedni az utcán, vagy suliban. Szórakozóhelyekre nem járok, nem is gondolom, hogy ott találnám meg a páromat. Túl válogatós lennék? Sok emberrel jól kijövök neten, de mégsincs senki, akiért rajongani tudnék, vagy ő értem.

2014. nov. 10. 04:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Majd lesz vki, ezen nem érdemes kattogni. Itt ismerkedsz?
2014. nov. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésként el kéne érned, hogy egyedül is képes legyél teljes, boldog életet élni, ne pedig egy másik embertől várd a csodát, mert abból úgysem lesz egészséges kapcsolat.
2014. nov. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, túl válogatós vagy. Valójában azt se tudod, mi vagy ki kell neked, mert nem is mertél belemenni a kapcsolatokba, hogy megtapasztald. Vállalj kockázatot!
2014. nov. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Már megint egy iskolás nyavalygása.
2014. nov. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Leveleztem már hasonló lányokkal. Állítják, hogy ők nem elutasítóak, mindenkinek adnak esélyt, stb. Kapcsolatuk még soha nem volt, pedig némelyik már túl van a 25-ön. Aztán ha felajánlok egy találkozót, mintha meg sem hallották volna, elkezdenek valami másról beszélni.

Szerintem az ilyen lányok legbelül nagyon félnek egy kapcsolattól, és olyan elemi ösztönnel kerülik el a fiúkat, hogy észre sem veszik magukról.

Nem lehet, hogy volt valami rossz élményed a férfiakkal, zaklattak kicsi korodban, vagy hasonló?


32F

2014. nov. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is így álltam hozzá. Azt hittem nem fogok olyan lányt találni a neten, aki érdekelne, de már kettőt is találtam eddig, és mindkettő teljesen nyitott felém.
2014. nov. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

"Élőben nem megy az ismerkedés, mert nem nagyon mozdulok ki" Akkor mozdulj! Nem kell feltétlen a szó szoros értelmében vett szórakozó helyekre járni, ugorj el a barátaiddal egy hangulatos kocsmába vagy kávéházba. Keress valamilyen szakkört (nem tudom hány éves vagy, de 20-as éveikben lévő emberek is szoktak különböző sport vagy művészeti egyesületekbe járni), vagy látogass el egy múzeumba (igen, ott is lehet, tapasztalat ;) Nem fog házhoz jönni a szőke herceg, hiszen alapból nehéz olyan embert találni, akivel tényleg teljesen egy hullámhosszon vagytok. Minek csökkenteni az esélyeket azzal, hogy bezárkózol?

"Túl válogatós lennék?" Lehet, de szerinted mégis mit tehetsz ellene? Nekem is rengetegszer mondták, hogy lejjebb kéne venni azt a bizonyos mércét, én meg csak néztem, hogy what? Ember, mi az, hogy vegyem lejjebb a mércét, mégis hogy? Valaki vagy tetszik, vagy nem, vagy beleszeretek, vagy nem, ezt nem tudod befolyásolni. Nyilván, ha úgymond racionálisan látod, hogy ez az ember nagyon jó parti lenne, bebeszélheted magadnak, hogy már pedig ő mennyire érdekel, de ha nincs meg az a plusz, a szikra, abból sose lesz igazi szerelem. A kérdés, hogy ez a típusú közösségi élmény, vagy ahogy egyesek mondanák tapasztalat szerzés megér-e annyit, hogy hazudj magadnak és a másiknak?

2014. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na szóval

-nem jarsz ki otthonról

-nem jarsz bulizni

-nem ismerkedsz neten


Akkor mégis HOL ttalaljanak meg a fiúk? Törjenek be hozzád?

2014. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Volt egy hosszú kapcsolatom, nem rég ért véget, de már túl vagyok rajta és szeretnék továbblépni. Eddig lehet, emiatt nem sikerült. Tényleg nem a sülgalambot várom. :D Csak most jött el a pillanat, hogy felismertem, hogy valamit nem jól csinálok. Tudok boldog lenni kapcsolat nélkül is, de attól még hiányzik egy társ. :) Nem tudom, hol induljak el, mivel olyan, mintha nem mernének közeledni felém. A bulizás távol áll tőlem, de nem is gondolom, hogy egy bulizós fiú/férfi lenne az, akit keresek. Akik viszont nem hasonlóak, mint én valami olyasmit váltanak ki belőlem, mint amit a 32/F írt. Jól kijövünk, de találkozásig nem jutunk el. Vagy azért, mert olyan, mintha csak online jelentene neki örömet az ismerkedés, vagy jobban megismerem és rájövök, hogy mégsem ő az. De nyíltan játszom, nem hitegetek senkit. Ezt a fajta őszinteséget hiányolom általában másoktól.
2014. nov. 10. 12:00
 10/13 A kérdező kommentje:

*akik viszont hasonlóak, mint én...

Bocsánat. :D

2014. nov. 10. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!