Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én félek, hogy nem...

Csak én félek, hogy nem találom meg időben a páromat, lelki társamat?

Figyelt kérdés
Nem akarok nyáladzani, nem igazán megy ez nekem, de valahogy nem találok egy lányt sem, akivel lenne valami köztünk, csak a teste vonzó minden lánynak, de ahogy ismerkedem velük, úgy ábrándulok is ki mindegyikből. Nincs bennük semmi szeretnivaló, nem is vagyunk hasonlóak sem, mintha egy idegen lennék és ők is számomra, szóval még csak az egy hullámhossz sem igazán van meg velük. Próbáltam már külsőre nem vonzó lányokban is keresni a megfelelő társam, de valahogy bennük sem találtam meg, amit keresek. Kezdem úgy érezni, hogy magányos vagyok nagyon, hogy nincs olyan lány, akivel összeillenénk (főleg, hogy magam még ronda is vagyok, szóval az sem könnyű, hogy egyáltalán valaki bírja a ronda képemet például, nem, hogy még számomra is vonzó legyen a személyisége) és ez megijeszt.
2014. máj. 2. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is megijedtem.
2014. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi brother, veled vagyok én is. Noha nekem már volt pár barátnőm, de mostanság nincs az a nő, aki megfogna. Pedig k urvára nincsenek magas elvárásaim. Olyanok vannak, amiket én is tudok adni.
2014. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

undorító világ van, ahol csak pénzel, és vagy nagy dumával lehet elérni bármit.

aki gazdag az sosem magányos, és sosincs egyedül nézz körbe...

aki emg szegényebb épít hatalmas baráti kört, ő pedig azért nincs egyedül.


23 vagyok, számos barátnőm volt már, hosszab, rövidebb, alkalmi csajok...de olyan, akit már az első pillantásra tetszett volna sosem volt.

Igények ide, igények oda, nekem sosem volt, és tartok tőle már sosem lesz oylan barátnőm, aki a legelső pillantástól fogva tetszik.

2014. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencsétlenek vagytok mind. :)
2014. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok gazdag (de talán szegény sem), és valóban hatalmas a baráti köröm. Fiúk, lányok vegyesen. De barátnőm nincs. Pedig aki ismer, szeret. Volt egyébként már, de elég félénk is vagyok és rohadt érzékeny a lelkem. Ez lehet a baj? :P
2014. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs rajta mit szépíteni így van. te haladtál a korral, és k/csög lettél, így kellesz a csajoknak, én nem, és maradtam férfi, és ez most nem jön be senkinek...ez iylen..:D
2014. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!