Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A rendes srácok miért nem...

A rendes srácok miért nem érdeklik a nőket?

Figyelt kérdés
Mindig valami melldöngető, nagyszájú majomhoz mennek, utána meg megy a sírás-rívás. De miért?

2014. nov. 4. 15:11
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
A volt pasim is meg volt róla győződve hogy csak kedves és tisztelettudó rendes srác közben meg fényesre nyalta a hátsóm képletesen szólva. Rémes volt. A papucsok nagy része nem is tudja magáról hogy papucs.
2014. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Lehet, de attól még nem fogjátok a számba adni, hogy az vagyok.
2014. nov. 4. 17:30
 43/53 anonim ***** válasza:
a noket tejesen hidegen hagya h mijen vagy full komojan mondom neked csak az erdekli oket hogy luxusban eljenek es hogy a tobbi csaj irigy legyen rajuk semmi de semmi mas.
2014. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Te 81%-os magyarázd már el ez a kisebbség komplexus hogy alakult ki nálad?
2014. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Na 66%-os, hozzád se megy remélem egy ember sem kezeltetnie magát! Baromságnak tartja amit tanul, na ez a szánalmas, meg a nyafogásod!


Üdv: egy nemsokára végző mérnök.

2014. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Kedves mérnökúr végül is marha sok értelme van olyan betegségekről tanulni, amit egyrészt gyógyítani nem tudunk, másrészt 1:100000 az előfordulása, harmadrészt egy éves kor alatt halált okoz, tehát én mint nem gyermekorvos nagy eséllyel a büdös életben soha nem fogok vele találkozni. Egyébként örülök, hogy ennyire belelátsz az orvosi egyetembe és a tananyagunkba.
2014. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Igen-igen csak a kifogások, ezt vártam. Szerinted hány gyógyíthatatlannak tartott betegséget tudtunk volna gyógyíthatóvá tenni a te hozzáállásoddal? Elárulom: már rég kihaltunk volna. Egyébként pedig orvosira is felvételiztem anno, szóval van fogalmam bizonyos dolgokról, de amiről most beszélünk az józan paraszti ésszel is felfogható kellene, hogy legyen. Én továbbra is tartom, hogy ilyen orvos a büdös életben nem mennék, és nem is ajánlanám semelyik ismerősömnek sem. A mérnök urat pedig külön írjuk...
2014. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Még mielőtt belekötnél javítom: *orvoshoz
2014. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

"Egyébként pedig orvosira is felvételiztem anno"


Akkor miért nem ide jársz, ha ennyire szeretsz belepofázni a dolgainkba?! Ja, nem vettek fel, aztán elmentél biomérnöknek? Talán savanyú a szőlő?


"Szerinted hány gyógyíthatatlannak tartott betegséget tudtunk volna gyógyíthatóvá tenni a te hozzáállásoddal?"


Nem tudom, az én hozzáállásommal nem történnének olyan balesetek, hogy hopsz nem tudom használni a cukormérőt. Ugyanis az én hozzáállásom szerint azzal kell foglalkozni ami fontos! Az orvosi egyetemnek az lenne a dolga, hogy általános orvost képezzen! Ehelyett kutatóorvost képeznek, aki totálisan használhatatlan a kórházban. De, hogy örüljön a fejed elárulom, hogy eddig mindössze kettő pótvizsgám volt tehát olyan sz.rul mégsem csinálom a dolgaimat. Neked sikerült egyből az összes vizsgád, csont nélkül, mert ha nem akkor, nem tudom miről beszélsz. Ó és még egy kérdés te minden egyes tárgyad tanulása közben elélvezel a gyönyörűségtől, vagy mi ez a demagóg duma?


"Elárulom: már rég kihaltunk volna."


Biológia elégtelen.


Ó és ki kérte, hogy gyere hozzám? Nyugodtan mehetsz azokhoz, akik lehet, hogy örömmel magoltak be minden baromságot, de egy vért nem tudnak levenni, egy 4/6 systolés zörejt nem ismernek fel stb.

2014. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
srácok-srácok! nem lenne jobb inkább az iszapbirkózás?? :)
2014. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!