Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A rendes srácok miért nem...

A rendes srácok miért nem érdeklik a nőket?

Figyelt kérdés
Mindig valami melldöngető, nagyszájú majomhoz mennek, utána meg megy a sírás-rívás. De miért?

2014. nov. 4. 15:11
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
48%
Döngesd a melled, aztán mennek hozzád is!
2014. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagyunk férfiasak, nem úgy viselkedünk, ami számukra vonzó. Ha pedig nem vagyunk vonzóak, akkor csak jóindulatból nem fognak velünk összejönni, ami tulajdonképpen érthető is.
2014. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
Én pont rendes srác lennék, de az nem fog meg egy lányt sem.. Más hozzáállással minden buliból összeszedek valakit, de most van egy lány, akit kitüntetek a figyelmemmel... De ha adom a jófiút, amilyen valójában vagyok, az nem elég a huszonéves meg fiatalabb csajoknak.
2014. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:

már megint általánosítás! igenis vannak még-bármilyen hihetetlen- olyan nők/lányok, akik a rendes srácokat szereteik :)

L

2014. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
De én nem tudok másmilyen lenni, ilyen vagyok alapból. Tisztelettudó, normális, őszinte. Ezek miért nem számítanak? Miért nem vonzó?
2014. nov. 4. 15:23
 6/53 A kérdező kommentje:
Hát lehet vannak, de akkor jól elbújtak.
2014. nov. 4. 15:24
 7/53 anonim ***** válasza:
Ne keverd a rendest a szánalmassal.
2014. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
A rendes kedve tisztelettudó stb pasik nagyon jók csak ha nincs bennük valami plusz ami megfog akkor unalmassá válnak. Lehetnek bármilyen jó fiúk ha nincs meg bennük az a plusz amitől különlegessé válnak. Számomra legalábbis.
2014. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

"igenis vannak még-bármilyen hihetetlen- olyan nők/lányok, akik a rendes srácokat szereteik :)"


Mese habbal. Én egész eddigi életemben ilyen nőre vágytam. Ritka mint a fehér holló. Jövőre végzek az orvosival, és eldöntöttem, hogy befejeztem, ezt a lúzer jófiú szerepet. Nincs rá igény. Drága hölgyek majd megkapják a nagypofájú egoista doktorurat, mást úgysem tudnak értékelni csak a bunkóságot, a pénzt, meg a presztízst. Ó a külső kimaradt a listából. A normális énemet meg megtartom a családomnak, meg a barátaimnak akik tudják értékelni.

2014. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
Én bírom a rendes srácokat, sokkal jobban, mint a nagydumájú macsó pasikat. Őket nem lehet jobbá nevelni, de a rendeseket be lehet vadítani. :D Csak tudni kell hogyan. :D
2014. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!